Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Spraw bliskim radość
zanim będzie za późno!
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

W Parchowie to ZWERYFIKOWALI: Grzyby jednak są w lesie!

M.W. 19:40, 02.10.2022 Aktualizacja: 17:11, 26.10.2025
Skomentuj Wielkie grzybobranie w Parchowie to przede wszystkim znakomita zabawa Wielkie grzybobranie w Parchowie to przede wszystkim znakomita zabawa

Zamiast siedzieć w domu, lepiej wziąć kosz, nożyk i ruszać do lasu. Z testu przeprowadzonego w Parchowie wynika, że w lasach jest mnóstwo grzybów. Testem było wielkie grzybobranie zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury.

Grzybiarska impreza była w niedzielę 2 października, wspólnie z Nadleśnictwem Lipusz. Do rywalizacji zgłosiło się 6 dwuosobowych drużyn. 

- Najwięcej, bo prawie 8 kg zebrały Aleksandra Michałek i Natalia Zatoń. Drugie miejsce zdobyły Anna i Bożena Reca, a trzecie Barbara i Henryk Krefft - opowiada Łukasz Boyke, dyrektor centrum kultury w Parchowie.

Laureaci, oprócz zebranych grzybów, zabrali do domu zaproszenia do restauracji Rzemyk w Kościerzynie o wartości 200, 150 i 120 zł. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów i upominków. 

Największym okazem poszczycili się strażacy OSP Parchowo, którzy także otrzymali pakiet pamiątkowych gadżetów. Na koniec było oczywiście ognisko z pieczonymi kiełbaskami. Kolejne grzybobranie za rok. 

A jak tam Wasze grzybobranie? Wysyłajcie zdjęcia na [email protected] Opublikujemy je w specjalnej galerii w naszym portalu. 

[FOTORELACJA_LISTA]175[/FOTORELACJA_LISTA]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Świąteczna PODWYŻKA dla Gospodarka ZATWIERDZONA

A może za uczciwą pracę należy się podwyżka?Tylko nikt tej pracy nie widzi i nie docenia, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

19:08, 2025-12-19

Świąteczna PODWYŻKA dla Gospodarka ZATWIERDZONA

Hańba.Podnoszą sobie 2- 3 tysiące premii a niektórzy muszą przeżyć za 1500 zł netto na miesiąc gdzie jest Sprawiedliwość Pytam się ? A ciekaw jestem o ile sam przewodniczący sobie podniósł .Bo jak to kiedyś powiedziano . A co Nie należy się Nam? I oto jest przykład jak ta cała Bytowska Szajka ma wyborców w głębokim poważaniu .Pozdrawiam całą radę .

Obywatel

18:51, 2025-12-19

Świąteczna PODWYŻKA dla Gospodarka ZATWIERDZONA

Januszewska i Franciszkiewicz głosowali za???? Dziwne!!! Ale szybko poglądy się zmieniły

????

17:48, 2025-12-19

Świąteczna PODWYŻKA dla Gospodarka ZATWIERDZONA

Z wypowiedzi Pani skarbnik wynika, że Gospodarek nie przewidział w przyszłym roku żadnej podwyżki dla urzędników, którzy wykonują za niego czarną robotę. Oni dostaną tylko 3 % czyli tyle ile otrzymają wszyscy pracownicy samorządowi, a od szefa Gospodarka otrzymali 0%. Wstyd Panie Burmistrzu, wstyd!!! Jak Pan może spojrzeć im w oczy. Pan ma podwyżkę, a swoim pracownikom nie zaproponował nic dodatkowego poza podwyżką ustawową!!! WSTYD!!!

Wstydu nie macie!!!

17:46, 2025-12-19

0%