Bytovia GÓRUJE nad Unisonem! Kolejny HAT-TRICK Grosika!

Patryk WęzikPatryk Węzik 08:52, 13.11.2023 . Aktualizacja: 13:58, 13.11.2023
Skomentuj fot. MKS Bytovia Bytów fot. MKS Bytovia Bytów

Bytovia Bytów w sobotę pewnie pokonała w meczu domowym Unison Machowino 4:0. Było to 16. ligowe zwycięstwo z rzędu! Jedną bramkę dla "Czarnych Wilków" zdobył Vova Kaydrovych. Kolejnego hat-tricka zaliczył z kolei Adam Gross.

Do przerwy Bytovia - po bramce Vovy Kaydrovycha - Bytovia prowadziła 1:0, a spotkanie miało całkiem wyrównany charakter. Sytuacja gwałtownie zmieniła się w drugiej połowie meczu. To właśnie wtedy w ciągu zaledwie 25 minut Adam Gross strzelił aż trzy bramki.

- Bytovia wygrała jak do tej pory wszystkie ligowe spotkania w obecnym sezonie!  Wygrała również wszystkie mecze pucharowe w obecnej edycji! W przyszłą sobotę rozegramy ostatni mecz ligowy w tym roku. Będzie to wyjazdowe spotkanie z Dębnicą Kaszubską. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 13:30 - komentują przedstawiciele klubu.

Bytovia Bytów w ostatnią kolejkę jesiennej rundy wchodzić z saldem 48 punktów. Na podium tabeli znalazły się także Dolina Speranda Niepoględzie oraz Sokół Wyczechy. Oba zespoły mają na koncie po 37 punktów.