Sobota na sportowo. Bytovia zaprasza na Turniej Dni Bytowa

07:36, 05.07.2023 MKS Aktualizacja: 21:48, 05.07.2023
Skomentuj Oskar Borzestowski/MKS Bytovia Bytów Oskar Borzestowski/MKS Bytovia Bytów

Już w najbliższy weekend na bytowskim stadionie czekają nas koncerty i zabawy z okazji urodzin naszego miasta. Swoją cegiełkę do obchodów kolejnej rocznicy urodzin Bytowa dokłada również Bytovia, która zaprasza na Turniej Dni Bytowa. Początek wydarzenia o 11:45.

W rywalizacji wezmą udział 4 zespoły: Bytovia, Gryf Słupsk, Kaszubia Studzienice i Dolina Speranda. Turniej odbędzie na zasadzie losowania przeciwników spotkań półfinałowych, których zwycięzcy zmierzą się w meczu finałowym, a przegrani w meczu o 3. miejsce. Każde spotkanie potrwa 45 minut. Wszystkie zespoły zagrają więc łącznie po 90 minut.

[ZT]9451[/ZT]

Turniej odbędzie się na boisku głównym bytowskiego stadionu. Będzie to propozycja sportowego przeżycia Dni Bytowa i nastrojenia się przed głównymi daniem serwowanym w sobotę. Przypomnijmy, że od 22:00 na stadionowej scenie wystąpi gwiazda wieczoru, którą będzie Beata Kozidrak z zespołem Bajm.