Zamknij
REKLAMA

Remont ulicy Jeziornej w Tuchomiu zakończony

01:41, 10.01.2022 | .
Skomentuj Gmina Tuchomie
REKLAMA

Zakończyły się prace remontowe związane z przebudową ulicy Jeziornej w Tuchomiu. Inwestycja kosztowała gminę blisko 270 tysięcy złotych. Około 40% budżetu pochodziło z dofinansowania z Wojewódzkiego Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Gdańsku. 

Za prace odpowiadała Firma Usługi Ogólnobudowlane For Wan Rafał Wanta mającą swoją siedzibę w Udorpiu. Było to jedyne przedsiębiorstwo zainteresowane realizacją tej inwestycji. Choć kwota zaproponowana przez firmę, była nieco wyższa, niż pierwotnie zakładał gminny kosztorys, władze Tuchomia postanowiły podpisać w listopadzie umowę z wykonawcą i przejść do realizacji zadania.

- W ramach inwestycji wykonana została na odcinku o długości 325 metrów nawierzchnia z kostki betonowej o szerokości 3,5 m z obustronnymi poboczami o szerokości 0,5 m, a także 5 zjazdów do posesji - relacjonują urzędnicy.

Wartość dotacji w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych wyniosła 108.960 zł. W powiecie bytowskim podobne wsparcie otrzymały także gminy Lipnica i Czarna Dąbrówka. Prace zostały zrealizowane w celu poprawy komfortu życia okolicznych mieszkańców. 

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%