Zamknij
REKLAMA

Wójt Borzytuchomia zaprasza mieszkańców do kontaktu

14:25, 13.10.2020 | D.R
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Borzytuchomia Witold Cyba z powodu panującej pandemii COVID-19 nie mógł w tym roku uczestniczyć w zebraniach wiejskich z mieszkańcami gminy. Zaprasza jednak mieszkańców do kontaktu telefonicznego lub osobistego w biurze Urzędu Gminy.

- Od 10 lat każdego roku na wiosnę i na jesień uczestniczyłem w spotkaniach wiejskich, na których miałem możliwość poznania potrzeb społecznych, a także oczekiwań środowiska. Niestety, w roku bieżącym było to niemożliwe ze względu na panujące zagrożenie epidemiczne, zwłaszcza we wrześniu w ostatnich 2 tygodniach, w których jak co roku miały odbyć się zebrania. W tym czasie nasz powiat znalazł się w grupie szczególnych obostrzeń – wyjaśnia wójt Witold Cyba.

Wprowadzenie czerwonej strefy na terenie powiatu bytowskiego wiązało się z licznymi ograniczeniami. - Powstała sytuacja, w której należało zachować szczególną ostrożność, a organizacja zebrania byłaby działaniem lekkomyślnym i stwarzającym sposobność rozprzestrzenia się choroby, a to jest karalne. Ponadto, nie mamy takich pomieszczeń lokalowych, aby zapewnić wszystkim posiadającym prawo uczestnictwa w spotkaniu – mówi wójt Borzytuchomia.

Witold Cyba nie chce rezygnować z kontaktu z mieszkańcami. Proponuje aby każdy kto chce przekazać jakąś sugestię, pomysł, czy proponowaną inwestycję lub rozmowę dotyczącą jego osobistych spraw; skorzystał z możliwości spotkania się z wójtem w biurze lub rozmowy telefonicznej (nr tel. 59 821 13 16).

[ALERT]1602592153309[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz