Zamknij
REKLAMA

Za nami Bal Seniora w Czarnej Dąbrówce [FOTORELACJA]

16:15, 23.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Coroczny Bal Seniora w Gminny Centrum Kultury i Bibliotece w Czarnej Dąbrówce za nami! W tym roku uroczystość na cześć seniorów odbyła się w trzech miejscach. Podobne imprezy zostały zorganizowane także w Wiejskim Domu Kultury w Jasieniu oraz w Domu Ludowym w Nożynie. 

Imprezy były organizowane w związku z Światowym Dniem Seniora, który przypada 14 listopada. Światowy Dzień Seniora, to wyjątkowy symbol pamięci i wdzięczności kierowany do ludzi, którzy urodzili się, pamiętają urok lat oraz dekad ubiegłego wieku, którego celem jest integracja środowiska senioralnego oraz umocnienie więzi międzypokoleniowych.

Zapraszamy do fotorelacji z imprezy. Seniorom z naszego powiatu życzymy wszystkiego najlepszego i wielu lat w zdrowiu, szczęściu i miłości! 

[FOTORELACJA]132[/FOTORELACJA]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

OburzonaOburzona

0 0

Czwarta fala w rozkwicie, a na balu wszyscy bez maseczek, bez odstępów, młodzi, starsi i najstarsi. Czyżby wszyscy zaszczepieni? Wątpię. A przeglądając dalej stronę ibytow widzimy artykuł "Bytowska policja ponownie sprawdza, czy stosujemy się do obostrzeń" i zdjęcie gdzie policja legitymuje młodych dwóch panów bez maseczek. Kiedy ten cyrk się skończy. 08:32, 24.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%