Zamknij
REKLAMA

Nowy pomost na jeziorze w Nożynie

16.42, 14.09.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Zakończyła się budowa nowego pomostu na jeziorze w Nożynie. Projekt będzie wykorzystany przez lokalną szkołę podstawową, jako baza do zajęć nauki pływania na sprzęcie wodnym. Wykonawcą inwestycji była firma "SUH Tadeusz Labuda" Rokitki.

- W ramach projektu wykonano pomost pływający wraz z osprzętem obejmującym koło ratunkowe, 2 ławki, mocowanie wędek, system kotwiczenia i kładkę. Uporządkowano także teren przy jeziorze. Do wykonania pozostało przeprowadzenie warsztatów edukacyjno- integracyjnych dla dzieci i młodzieży z Szkoły Podstawowej w Nożynie oraz młodzieży wycieczkowej w ramach "Zielonych Szkół'' - informuje Jan Klasa, wójt Czarnej Dąbrówki.

Zadanie zostało wykonane w ramach projektu mającego na celu stworzenie infrastruktury edukacji pozaszkolnej. Całkowity koszt inwestycji to 50 tysięcy złotych, z czego 22 tysiące złotych to dofinansowanie pozyskane z Lokalnej Grupy Działania PDS "Partnerstwo Dorzecza Słupi". Przypomnijmy, że to nie jedyna inwestycja tego typu, która jest zrealizowana na terenie naszego powiatu. 

[ZT]7429[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MarianMarian

5 0

Jak to jest w tym państwie, że Marcin mieszka u teściów w Bytowie, a jest Radnym w Czarnej Dąbrówce. Janku pozwól w końcu podjąć męską decyzję Radnemu Marcinowi Czarna albo Bytów? 23:44, 14.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HoHo

0 0

Ciemny lud nie rozumie i temu tak jest 16:54, 15.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%