Tuż po świętach Bożego Narodzenia zakończył się remont drogi gminnej Przewóz-Hamer Młyn. Inwestycję udało się zrealizować dzięki wsparciu finansowemu Lasów Państwowych Nadleśnictwa Osusznica. Celem zadania jest polepszenie komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców i użytkowników drogi.
- Dzięki dobrej współpracy udało się z końcem roku sfinalizować i zakończyć kolejne już wspólne przedsięwzięcie w kierunku poprawy nawierzchni drogi gminnej. Pamiętajmy o wspólnej trosce w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego jej użytkowania - mówi Bogdan Ryś, wójt Studzienice.
Nowa droga ma 900 metrów bieżących długości i 5 metrów szerokości. To ostatnia inwestycja infrastrukturalna zrealizowana w gminie w tym roku.
CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!
SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów
tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

zet19:40, 30.12.2022
Noworoczny prezent ?!?
Wyjątkowo *%#)!& tytuł.
Ktoś kiedyś zauważył, że dziękowanie władzom (państwowym, miejskim, gminnym) za drogę, szpital, szkolę, żłobek jest równie niemądre, jak dziękowanie bankomatowi, że...wypłacił nam NASZE pieniądze
Tubylec17:00, 31.12.2022
No to teraz głupki na motorach i quadach będą mogli jeszcze szybciej jeźdźić.Może kilku się rozwali.Urlop od kilku lat w tych terenach nie sprawia przyjemność.Jest za głośno i niebezpieczne. Ale teraz nie będzie się kurzyć.
Aleksandrze, jesteś WIELKI! Radny Duda chwali Pradellę
Znam księcia Olka i powiem jedno - brak słów, bez komentarza.. Człowiek, który dla wladzy poświęci wiele....Kto go znał wcześniej to wie o czym mówię. Najgorsze jest to, że karma wraca i wtedy książę będzie smutny.
Koleżanka
14:37, 2025-12-04
PKS Bytów POD OSTRZAŁEM pasażerki. NIEPRAWDA prezesa
Cała prawda łatwo siedzieć za biurkiem i zwalać winę na kierowcę który robi co mu powiedzą , przecież sam o niczym nie decyduje . Autobusy jeżdżą z dziećmi a nie są sprawne , a najlepsze jak odliczają z premi za zbyt duże spalanie to parodia nie którzy to nawet najniższej krajowej na godzinę nie mają ratują się godzinami (220 godzin w miesiącu) . Na końcu zawsze winny kierowca a on stara się jak może . PKS masakra
Nikuś
14:12, 2025-12-04
PKS Bytów POD OSTRZAŁEM pasażerki. NIEPRAWDA prezesa
Sama prawda . Dlaczego żaden pracownik, kierowca nie chcą udzielać wywiadu? Bo się boją. Większość kierowców to staruszki przed emeryturą i siedzą cicho byle by wytrzymać do emerytury. No chyba że je się „makowca” z prezesem i donosi na innych
Inny
14:02, 2025-12-04
PKS Bytów POD OSTRZAŁEM pasażerki. NIEPRAWDA prezesa
Autobus, który jeździ na trasie Kościerzyna-Bytów też tragedia. Kierowca ma ze 100 lat i jest opóźnienie na tej linii czasem po 30 minut, nie zatrzymuje się na niektórych przystankach itd. Ogarnijcie się tam
dany
09:22, 2025-12-04