Zamknij
REKLAMA

Gmina Kołczygłowy zapewni transport na szczepienie

12:25, 11.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Już od najbliższego piątku rozpoczną się zapisy na szczepienia przeciw COVID-19. Tak jak ostatnio pisaliśmy, w naszym powiecie szczepienia będą obywały się w 14 placówkach. Gminy już zastanawiają się jak usprawnić ten proces. Gmina Kołczygłowy dla pacjentów niepełnosprawnych oraz mających trudności w dostępie do punktu szczepień zostanie zorganizowany transport.

[ZT]3203[/ZT]

Rejestracji będzie można dokonać poprzez specjalną infolinię, stronę internetową, Internetowe Konto Pacjenta lub bezpośrednio u lekarza POZ. 

- Bezpłatny transport taki będzie przeznaczony dla osób posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami, a także osób mających trudności z dostępem do punktu szczepień, jak na przykład osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień - informuje Urząd Gminy Kołczygłowy.

Osoby zainteresowane rejestracją na szczepienia oraz transportem od 15 stycznia 2021 r. proszone są o kontakt pod numerami telefonów 601216452 lub 505906893

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA