Zamknij
REKLAMA

Czesław Lang wrócił z Tajlandii. Mieszkańcy boją się koronawirusa

19:39, 22.03.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy Poborowa w gminie Trzebielino boją się powrotu znanego kolarza i przedsiębiorcy Czesława Langa, który wraz z małżonką w sobotę przyjechał z Tajlandii. Zamieszka w miejscowym pałacu, a w związku z tym, że wielu miejscowych u niego pracuje, ludzie obawiają się, że małżeństwo Langów może sprowadzić na nich nieszczęście. 

Czesław Lang razem z żoną będą mieć kwarantannę z powodu koronawirusa, w Poborowie. Mieszkańcy boją się, że nie będą jej przestrzegać. Działamy zapobiegawczo, bo u Langa wiele osób pracuje, wielu miejscowych, więc łatwo mogliby to roznieść - alarmuje mieszkaniec Poborowa.

Wyjaśnia, że Czesław Lang z powodu zagrożenia koronawirusem nie wraca do swojej głównej siedziby w Barnowie koło Kołczygłów, ale na czas kwarantanny zamieszka w drugim pałacu, w Poborowie. W obu miejscowościach prowadzi gospodarstwo ekologiczne Eko Folwark.

Kazał pracownikom sprowadzić m.in. rowery do Poborowa. Z tego względu obawiamy się, że w czasie kwarantanny zechcą opuszczać to miejsce - sygnalizuje mieszkaniec. - Ponadto należy zauważyć, że pan Lang ma za tym pałacem ogród, który może opuścić tylnym wjazdem. Dlatego lepiej zawczasu ostrzegać.

Czesław Lang zapewnia, że nie ma powodu do zmartwień, bo potrafi zachować samodyscyplinę.

Byłem na wyspie, na której nie było zachorowań. W sobotę dojechałem do Poborowa i poddałem się kwarantannie, która potrwa 2 tygodnie - zapewnia Czesław Lang. - Mieszkańcy niech się nie boją i pilnują swojego zdrowia. 

Zaznacza, że jest osobą odpowiedzialną. Bez społecznej kontroli i tak poddałby się samoizolacji. Porównuje panującą wokół panikę do sytuacji uwiecznionej w polskim filmie “Noce i dnie”, a szczególnie do fragmentu widocznego poniżej:

[POGODA]1584902530030[/POGODA]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%