Kalendarzowe lato jeszcze trwa, a Bytowskie Centrum Kultury już zaczęło zbierać chętnych do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym, który w tym roku odbędzie się na rynku od 8 do 14 grudnia. Osoby zainteresowane sprzedażą swoich produktów mogą zgłaszać się do BCK do 30 września.
– To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje wyroby, rękodzieło, regionalne specjały oraz inne świąteczne produkty w magicznej atmosferze nadchodzących Świąt – zachęca Marian Gospodarek, dyrektor Bytowskiego Centrum Kultury.
Karta zgłoszenia i wszystkie zasady opisane są na stronie BCK. Dyrektor zastrzega, że z uwagi na to, iż zazwyczaj jest więcej chętnych niż miejsc na prowadzenie świątecznego handlu, organizatorzy przyznali sobie prawo do selekcji, aby oferta jarmarku była dla odbiorców atrakcyjna.
Gospodarek zapewnia, że w tym roku będą kolejne zaskakujące atrakcje, ale szczegółów na razie nie zamierza zdradzać. Przygotowania rozpoczęły się szybko, bo w Polsce jest duża konkurencja, jeśli chodzi o tego typu wydarzenia. Coraz więcej miast organizuje jarmarki świąteczne, dlatego odpowiednio wcześnie trzeba zabiegać o potencjalne gwiazdy wydarzenia.
Dyrektor BCK zapowiada również, że postara się po raz kolejny o wsparcie lokalnego sponsora – firmy Drutex. Dotychczas przedsiębiorstwo brało aktywny udział, sprawiając, że wydarzenia te były wyjątkowe.
[ZT]16699[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Rekordowa liczba milionerów w powiecie bytowskim!
Czy duży przedsiebiorca płaci podatki. Bardzo wątpię. On inwestuje w siebie i Rodzinę!
Anna
17:20, 2025-10-30
STREFA „Udorpie Południe”. Stanisław Malek ma PLAN
Oby te hale produkcyjne powstały , warto by było też pomyśleć o torach kolejowych, ludzie by mieli jak dojeżdżać do pracy i na pewno by byli ludzie zadowoleni że mogą pracować i zarobić na chleb, Sam człowiek zasuwał kiedyś po 12 a nawet i 16 godzin dziennie, oprócz terminu realizacji zamówienia na głowie jeszcze była jakość wykonywanej pracy, także wiem co to znaczy uczciwa i ciężka praca, dzisiaj mogę więc pouczać ludzi ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.
Olek kapusta
16:21, 2025-10-30
STREFA „Udorpie Południe”. Stanisław Malek ma PLAN
Czy redaktor jest pewny co do informacji podanych w tym artykule ? Zastanowi się spokojnie. Sprawdzi dane. Gdzie południe a gdzie zachód.
Geograf
11:13, 2025-10-30
Gospodarek PODNOSI PODATKI
nooo i to jest bardzo zła wiadomość dla Bytowa, gminy, ba nawet powiatu! Przez tak pochopne decyzje nasza mądrość lokalna niejaki Olek Kapuśniak się obrazi i przeprowadzi do Brus. stracimy najlepszego doradcę i mędrca, męża stanu, znanego populatora wiedzy nieocenionej. szok.
Maryś
09:22, 2025-10-30