Makabryczne odkrycie w Czarnej Dąbrówce. Na terenie osiedla popegeerowskiego znaleziono zwłoki 48-letniego mężczyzny. Choć wszystko wskazuje na to, że zmarł z przyczyn naturalnych, konieczne było siłowe otwarcie mieszkania.
Dramatyczna interwencja służb
Do zdarzenia doszło 18 marca około godziny 14:00 na ulicy Słupskiej. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, w tym strażacy z OSP Czarna Dąbrówka, policja oraz ratownicy medyczni, wspierani przez zawodowych strażaków z PSP Bytów.
Zaniepokojona krewna zmarłego mężczyzny wezwała pomoc, ponieważ od dłuższego czasu nie było z nim kontaktu.
Samotny i schorowany
Według relacji świadków mężczyzna mieszkał samotnie i prowadził spokojne życie. Zmagał się z problemami zdrowotnymi.
Tragiczny finał
Kiedy następnego dnia nie było z nim kontaktu, zaniepokojona rodzina wezwała służby ratunkowe. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wyważyli drzwi.
W mieszkaniu znaleziono ciało 48-latka. Lekarz stwierdził zgon. Policja prowadzi czynności wyjaśniające, choć nic nie wskazuje na udział osób trzecich.
[ZT]18393[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz