Gdzie w tym roku spędzić niezapomnianego Sylwestra? Można wybrać się do Czarnej Dąbrówki. Miejscowy dom kultury organizuje imprezę. Z rozmachem.
Gminne centrum kultury zbiera już zapisy na imprezę, która rozpocznie się o godzinie 20:00, oczywiście 31 grudnia. Koszt biletu to 200 zł od osoby. Wymagana jest przedpłata w kwocie 100 zł za osobę.
Uczestnicy sylwestra w Czarnej Dąbrówce będą bawić się przy muzyce zespołu Saxdance. Organizatorzy zapewniają zimne i ciepłe przystawki, potrawy na ciepło, dania mięsne, zimne napoje bezalkoholowe, ciasta, kawę i herbatę.
Jak kupić bilety? Można udać się bezpośrednio do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki na ul. Bytowskiej 10 w Czarnej Dąbrówce albo zadzwonić pod numer telefonu 59 821 20 14.
- Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie czekajcie zbyt długo - apelują organizatorzy sylwestra.

::event{"type":"horizontal","item":"167"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Podejrzenie PODPALENIA po serii pożarów
Mam wrażenie że coś mieliby do powiedzenia nasi „goście” czy to że wschodu czy z dalszych stron. Mieszkam na osiedlu Konstytucji w Bytowie i zauważyłam jak po mojej działce o 3 w nocy chodził ktoś z latarką. Powoli mieszkańcy Bytowa i okolic mogą się przyzwyczajać do nowej rzeczywistości!
Obserwator
13:32, 2026-05-06
Marzenia zamknięte w kwadracie. Poruszająca wystawa
❤️
@
12:39, 2026-05-06
Podejrzenie PODPALENIA po serii pożarów
Przed II Wojną Światową, aktów sabotażu i dywersji na terenie Polski dokonywała tzw. V-Kolumna ! Wydaje się, że teraz też działa taka kolumna !
Viking
12:12, 2026-05-06
Podejrzenie PODPALENIA po serii pożarów
Moim zdaniem niestety duża wina odpowiednich służb, odpowiedzialnych za wstęp do lasu . Jeśli to było podpalenie nie popieram takich działań ale ludzie są wkurzeni że nie można wchodzić do lasu a o wjazd to już nigdzie nie można.
Las
10:55, 2026-05-06