Wiadomości z regionu

Zamknij

Dodaj komentarz

Nowy sprzęt dla strażaków z Kłączna

P.K. 14:24, 22.06.2022 Aktualizacja: 09:32, 20.10.2025
Skomentuj Nowy sprzęt dla strażaków z Kłączna

Nowy sprzęt dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłącznie. Wszystko dzięki realizacji zadania pn. „Podniesienie gotowości bojowej OSP poprzez doposażenie jednostki w niezbędny sprzęt i wyposażenie”. Zadanie to uzyskało dofinansowanie z konkursu „FLOREK – edycja 2022”. Jakie sprzęt trafił do strażaków?

- Zadanie polegało na zakupie dwóch kompletów składających się ubrań specjalnych, butów strażackich skórzanych, hełmów i niepalnych kominiarek. Koszt kwalifikowany zadania to 8 941,00 zł. Pozyskana dotacja pozwoliła sfinansować tę inwestycję w 99,5% - informują samorządowcy.

Środki na zakup sprzętu pochodzą z Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych, będącego częścią Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Nowy sprzęt zapewni strażakom wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas akcji ratunkowych.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

REWOLUCJA w ruchu w centrum Bytowa. Zmiany na Bauera

Irek, a kolej nie będzie podjeżdząla pod same drzwi nowego bcku? Mów śmiało, wybory tutż tuż. Nie o takich rzeczach gadałeś swoim przed wybvorami. A po drugie powiadomiłeś prokuraturę o sprawie z gruzem czy odpadem (jak zwał tak zwał). Po trzecie, kto z ramienia um zajmował się tym zagadnieniem, czyli pewnie faktury, pozwolenia, itp...? Plebs pragnie wiedzieć.

Tomaszek

18:39, 2026-03-19

Nielegalny tytoń. 51-latek z Miastka z zarzutami!

I co tym białym busem wozili ? Tym w pieski i kotki?

MSBK

13:04, 2026-03-19

Nielegalny tytoń. 51-latek z Miastka z zarzutami!

A taki był ładny,amerykański 😂😂😂

Joda

13:02, 2026-03-19

Rekordowa flaga Kaszubów z Ugoszczy na stadionie Arki

Co to za Kaszuby z ugoszczy jak tam nie można nawet koleją pasażerską dojechać, co to za Kaszuby w Bytowie jak tam nie będzie rzadnego połączenia kolejowego?A wiem że nie będzie kolei pasażerskiej, wspomnicie moje słowa ja to wam mówię, wasz ekspert od spraw życiowych a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać bo każdy ale to każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha to na pewno ale to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził.

Olek kapusta

10:50, 2026-03-19

0%