Zamknij
REKLAMA

Łącznik Pochyłej z Mierosławskiego niemal zniszczony. Natychmiastowa reakcja władz

18:30, 07.02.2020 | C.K
REKLAMA
Skomentuj

Jakość nawierzchni na łączniku ulic Pochyłej i Mierosławskiego w Bytowie pozostawia wiele do życzenia. Otrzymane przez nas zgłoszenie na Alert24 postanowiliśmy szybko wyjaśnić u władz.

Co jakiś czas na terenie powiatu dochodzi do kolejnych remontów i inwestycji drogowych, które przynajmniej w teorii mają poprawić nie tylko wizualny aspekt poszczególnych ulic, ale także zapewnić bezpieczeństwo kierowcom. Nowe nawierzchnie mają zasłaniać dziury i koleiny, które w wielu przypadkach prowadzą do uszkodzeń pojazdów czy też zagrażają pieszym. Są jednak remonty, które nie w pełni odpowiadają planom projektowym.

Nie tak dawno do użytku został oddany wyremontowany łącznik ulic Pochyłej i Mierosławskiego w Bytowie. Wyłożono nową nawierzchnię w postaci kostki brukowej. Niby wszystko wygląda ładnie i funkcjonalnie, ale okazuje się, że już teraz są problemy z jakością wykonania. Interwencję w tej sprawie postanowił podjąć jeden z mieszkańców, który poprzez Alert24 na iBytów.pl wysłał nam wiadomość.

Czy miasto sprawdza swoje inwestycje? Łącznik Pochyłej z Mierosławskiego prosi się o naprawę po roku od wybudowania. Na pasach przy Pochyłej wypadają kostki i na całej długości, na środku są braki oraz zapadnięte studzienki. Prawie koło by mi wyrwało - pisze nasz czytelnik.

Postanowiliśmy szybko zareagować i dowiedzieć się, dlaczego po tak krótkim czasie nawierzchnia jest w tak złym stanie. Odpowiedź była natychmiastowa i konkretna.

Inwestycja przebudowy ulicy Pochyłej jest objęta gwarancją. W związku z tym wykonawca tego zadania został wezwany do usunięcia usterki - wyjaśniła nam kierownik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury w bytowskim urzędzie, Izabela Trojańska.

[ZT]1847[/ZT]

[ALERT]1581089309611[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BytowiakBytowiak

1 0

Tak to już jest kiedy przetargi wygrywa najtańsza firma,nawet o kilka baniek. 20:18, 07.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ibytow.pl | Prawa zastrzeżone