Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy jubileusz - Diamentowe Gody w Lipnicy!

15:12, 19.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Co jakiś czas informujemy Państwa o Złotych Godach obchodzonych przez małżeństwa z naszego powiatu. Wszystko za sprawą wyjątkowego odznaczenia nadawanego przez wójta lub burmistrza w imieniu Prezydenta RP w rocznice pięćdziesięciolecia ślubu , a mianowicie "Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Są jednak w naszym powiecie pary, które mogą się pochwalić jeszcze dłuższym stażem.

Państwo Małgorzata i Wincenty Borzyszkowscy z Lipnicy w miniony weekend obchodzili diamentowe gody, czyli jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. W uroczystościach brał udział wójt gminy - Andrzej Lemańczyk. 

- Prawdziwy, dopiero wydobyty z kopalni diament wcale nie prezentuje się okazale. Podobnie i długie pożycie małżeńskie nierzadko bywa pełne trudów i przeszkód. Jeśli jednak udało się Wam drodzy Jubilaci wspólnie świętować 60 rocznicę ślubu, oznacza to, że Wasz związek jest tak twardy, jak ten z najtwardszych znanych ludzkości kamieni - powiedział wójt Andrzej Lemańczyk.

Diamentowym jubilatom gratulujemy pięknego i długiego pożycia małżeńskiego. Życzymy kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia i czułości! Są Państwo prawdziwym wzorem dla młodego pokolenia.  Mamy nadzieje, że za 5 lat będziemy mogli poinformować o Żelaznych Godach Państwa Borzyszkowskich.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%