Co jakiś czas informujemy Państwa o Złotych Godach obchodzonych przez małżeństwa z naszego powiatu. Wszystko za sprawą wyjątkowego odznaczenia nadawanego przez wójta lub burmistrza w imieniu Prezydenta RP w rocznice pięćdziesięciolecia ślubu , a mianowicie "Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Są jednak w naszym powiecie pary, które mogą się pochwalić jeszcze dłuższym stażem.
Państwo Małgorzata i Wincenty Borzyszkowscy z Lipnicy w miniony weekend obchodzili diamentowe gody, czyli jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. W uroczystościach brał udział wójt gminy - Andrzej Lemańczyk.
- Prawdziwy, dopiero wydobyty z kopalni diament wcale nie prezentuje się okazale. Podobnie i długie pożycie małżeńskie nierzadko bywa pełne trudów i przeszkód. Jeśli jednak udało się Wam drodzy Jubilaci wspólnie świętować 60 rocznicę ślubu, oznacza to, że Wasz związek jest tak twardy, jak ten z najtwardszych znanych ludzkości kamieni - powiedział wójt Andrzej Lemańczyk.
Diamentowym jubilatom gratulujemy pięknego i długiego pożycia małżeńskiego. Życzymy kolejnych lat pełnych miłości, szczęścia i czułości! Są Państwo prawdziwym wzorem dla młodego pokolenia. Mamy nadzieje, że za 5 lat będziemy mogli poinformować o Żelaznych Godach Państwa Borzyszkowskich.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pies na łańcuchu przy drzewie na mokradłach
Samo trzymanie psa uwiązanego na łańcuchu i do tego też w czasie burzy jest znęcanie się.. Na cholerę tym wsiolok pies skoro trzymają go na uwięzi na łańcuchu. Alarm i kamerę niech sobie kupią. Tacy ludzie to potwory z nie ludzie.
Polka
15:39, 2026-06-27
Radny Sławski prawomocnie skazany. 3 lata bez prawka
i po co Krzysztofie było sie handryczyc jak patoplatformersi ? Tylko szkod dla PiS wizerunkowych narobiłes w województwie .Wstyd i nic wiecej .
ja
09:46, 2026-06-27
Koalicja KO - PiS do podwyżek. Radni zwiększyli diety
A Panie Radne mają już jakiś konkretny, samodzielny dorobek w radzie poza obecnością na sesjach? Jeśli jedynym szerzej zauważonym działaniem pozostaje głosowanie w sprawie podwyżki, to mieszkańcy mają prawo pytać, czy właśnie na to oddali swoje głosy. Oby przy kolejnej kampanii nie zabrakło godności. Ludzie zasługują na konkrety, a nie kolejne mydlenie oczu.
Wyborca
09:04, 2026-06-27
Barzowski UPOMINA prezydenta Ukrainy. Rada zdecyduje
A Pan Jurguś jak głosował? Za podwyżką sobie diety? W tej sprawie była zgoda?
:)
08:45, 2026-06-27