Zamknij
REKLAMA

Dodatkowy nabór wniosków na dofinansowanie demontażu i usuwania azbestu w Tuchomiu

14:15, 19.08.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Tuchomie poinformowała o możliwości złożenia wniosku o dofinansowanie na realizację inwestycji w zakresie demontażu, transportu oraz unieszkodliwiania wyrobów zawierających azbest. Prace związane z usunięciem wyrobów zawierających azbest prowadzone będą przez firmę wyłonioną przez Gminę Tuchomie. 

Środki finansowe na realizację przedmiotowego zadania będą pochodziły z budżetu Gminy Tuchomie oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Planowany termin realizacji zadania to III kwartał 2021 roku – I kwartał 2022 roku.

- Wnioski należy składać w terminie do dnia 23.08.2021 r. Dofinansowanie nie dotyczy zakupu i montażu nowych pokryć dachowych. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z dotacji - mówi wójt Tuchomia, Jerzy Lewi Kiedrowski. 

Dofinansowanie skierowane jest do właścicieli nieruchomości zlokalizowanych w granicach administracyjnych Gminy Tuchomie. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy w Tuchomiu pokój nr 3, pod numerem telefonu: 059 821 50 51. Wniosek można pobrać TUTAJ.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%