Zamknij

Bomby NIE BYŁO. Fałszywy alarm w LO. Sprawca POSZUKIWANY

15:22, 11.12.2024 Aktualizacja: 15:25, 11.12.2024
Skomentuj Alarm bombowy w bytowskim LO był fałszywy. Trwa poszukiwanie sprawcy Alarm bombowy w bytowskim LO był fałszywy. Trwa poszukiwanie sprawcy

To był fałszywy alarm. Żadnego zagrożenia nie było, a tym bardziej bomby podłożonej w bytowskim liceum ogólnokształcącym. Teraz poszukiwany będzie sprawca tego fałszywego zawiadomienia, które postawiło na nogi wszystkie służby ratunkowe w Bytowie. 

- Przed godziną 11 otrzymaliśmy zgłoszenie od dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie, że wpłynęła do niego informacja dotycząca zagrożenia bombowego na terenie placówki, w związku z czym podjął on decyzję o ewakuacji wszystkich osób przebywających na terenie szkoły. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli budynek; zamknięta dla ruchu pojazdów została ulica Gdańska na odcinku przy szkole - informuje Dawid Łaszcz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie. 

Policjanci zorganizowali objazdy. Po ewakuacji 325 uczniów i 23 pracowników szkoły, do działań przystąpili policyjni pirotechnicy. Po kilkugodzinnym, dokładnym sprawdzeniu budynku przekazali informację, że nie ma zagrożenia i alarm był fałszywy.

Śledczy zabezpieczyli materiał dowodowy w celu przeprowadzenia postępowania w kierunku zawiadomienia o fałszywym alarmie. Znasz sprawcę tego fałszywego zawiadomienia? Daj nam znać anonimowo w poniższym formularzu.

[ZT]16902[/ZT]

[ALERT]1733926930826[/ALERT]

 

(MW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

KacperKacper

5 0

Kacper Pawlak

15:47, 11.12.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tak sprawca... Tak sprawca...

10 0

Sprawxa poszukiwany. Dobre. Jak znajdziecie to poinformujcie społeczeństwo. Będzie umorzenie.

15:57, 11.12.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FanclubFanclub

12 1

To na bank Olek, Olek Kapusta.

16:03, 11.12.2024
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Taratajcio Taratajcio

3 5

Odczepcie się od Olka kapusty to człowiek który swoje przeżył i wie co z czym łączyć , więc zamilczcie i przestańcie olkiem kapusta swą fałszywą gębę obcierac

19:59, 11.12.2024

Piotr Piotr

7 4

Bardzo śmieszna ta akcja była. Bomba niby w plecaku a młodzież wyszła ze szkoły z plecakami. Karetki w ogóle nie było. Ulicę zamknęli jakby wybuch z co najmniej z 5kg trotylu miał być. Policja zareagowała jak nigdy szkoda że w każdej aukcji tak nie działają. Liczyłem jeszcze na antyterrorystów i robota pirotechnicznego ach szkoda

16:10, 11.12.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Larss  Larss

11 7

Gówniarzom nie chciało się uczyć, to postanowili zrobić sobie wolne i rozrywkę ! Powinni takiego znaleźć i przykładnie ukarać, a jeżeli był uczniem tej szkoły to wyrzucić na zbity pysk ze szkoły !

18:19, 11.12.2024
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Klapy na gałachKlapy na gałach

4 3

Jedno myślenie, jeden przekaz, dla Ciebie alarm bombowy to wybryk ucznia??? Jeszcze mało wiesz o świecie, o życiu nie wspomnę. Komunikat poszedł pewnie jakimś kluczykiem i pewnie nie tylko ta szkoła ucierpiała, pewnie było ich więcej. Nie pamiętasz jak straszono mailami kilka lat temu, kiedy rozpoczęły się matury??? Toteż był uczeń, który nie nauczył się Inwokacji??? Poczytaj trochę chłopie, a potem ewentualnie coś napisz, jeśli potrafisz. Ale tak to jest jak się ogląda Dlaczego ja.

20:12, 11.12.2024

0 0

No nie, nie wydaje mi się, w wielu innych szkołach też było, przykładowo w naszej dzisiaj, a nasza szkoła jest na - że tak to ujmę - kompletnym zadupiu. I co, ktoś się nie chce uczyć to podkłada bomby w wielu szkołach???

14:15, 18.12.2024

Olek kapusta Olek kapusta

5 6

Bardzo *%#)!& żart jeżeli chciał zabłysnąć ktoś taka głupotą to niech teraz zabłyśnie surowa karą, zero taryfy ulgowej dla winnego, ja to wam mówię wasz ekspert od spraw życiowych, a wiem co mówię bo z nie jednego pieca chleb jadłem, tylko że nikt mnie nie chce słuchać, bo każdy udaje mądrzejszego od siebie, dodam jeszcze że ostatnio chamskie i beszczelne komentarze były pisane w moją stronę, mam to gdzieś, możecie mnie wyzywać, krytykować, obgadywać, możecie dać kciuk w górę lub w dół, możecie mnie opluwać, mam to gdzieś, a krytykantom powiem jedno, kto choć raz trochę mnie posłucha, to na pewno nie będzie zimą w dziurawych butach chodził

19:57, 11.12.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uczeń loUczeń lo

4 3

Śmiechu warte bomba niby była w plecaku a wszyscy wyszli z plecakami po czym 15minut staliśmy 5 metrów od potencjalnej bomby w którymś z odłożonych plecaków dopiero po tym czasie kazali się schować xdd

01:41, 12.12.2024
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%