Zamknij
REKLAMA

Mieszkasz w Tuchomiu? Pomóż opracować Strategię Rozwoju Gminy! [ANKIETA]

21:39, 14.09.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Wójt Gminy Tuchomie zaprasza mieszkańców Gminy do współtworzenia Strategii Rozwoju Gminy Tuchomie na lata 2021-2030. Strategia pozwoli pozyskiwać fundusze i dotacje zewnętrzne, a także nakreśli wizję zrównoważonego rozwoju, ułatwi realizację oddolnych inicjatyw i określi rodzaj preferowanych działań na obszarach wiejskich. Jak można pomóc w tworzeniu strategii?

W związku z prowadzeniem prac nad opracowaniem dokumentu Strategii Rozwoju Gminy Tuchomie na lata 2021-2030, wójt Tuchomia zwraca się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie anonimowej ankiety. Formularz składa się z 21 pytań i metryczki. Jak zapewnia wójt, wyniki będą prezentowane w formie zbiorczej.

- Ankieta ma na celu zapoznanie się z Państwa opinią na temat aktualnej sytuacji społecznej i gospodarczej, mocnych i słabych stron gminy oraz zagrożeń związanych z jej rozwojem. Państwa opinia jest niezwykle istotna z punktu widzenia skuteczności planowanych celów rozwojowych - mówi wójt Tuchomia, Jerzy Lewi-Kiedrowski.

Ankietę można wypełnić TUTAJ. W ankiecie znajdziemy pytania m.in. odnośnie oceny poziomu życia w gminie, stanu środowiska naturalnego czy oświetlenia ulic. Możemy także wskazać najważniejsze priorytety polityki samorządowej w najbliższych latach. Interesującym pytanie jest także to, o najważniejsze naszym zdaniem inwestycje, niezbędne do zrealizowania w gminie Tuchomie na przestrzeni najbliższych lat. 

Wypełnienie ankiety trwa zaledwie kilka minut, a może mieć ona realny wpływ na kształtowanie się polityki gminy. Warto zabrać głos na temat otaczającej nas rzeczywistości. 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%