Zamknij
REKLAMA

POBICIE w pięknej wsi Kiedrowice

22:24, 06.09.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Nawet w najpiękniejszej wsi w powiecie bytowskim może dojść do rękoczynów. To właśnie w Kiedrowicach w gminie Lipnica na festynie, podczas którego wszyscy chcieli świętować zdobycie tytułu najpiękniejszej wsi w powiecie bytowskim, doszło do brutalnego pobicia. Ucierpiał jeden z gospodarzy, a napastnikiem był również mieszkaniec Kiedrowic, na co dzień pracujący za granicą. Sprawa do dziś nie została zgłoszona policji, ale poszkodowany mężczyzna zamierza to uczynić. Odwiedziliśmy go w jego domu, aby dowiedzieć się co wydarzyło się na początku lipca, podczas zabawy tanecznej. 

- Zaczepiał mnie, więc powiedziałem, żeby “się odp...ł”. No i on mnie wtedy popchnął tak, że upadłem i złamałem nogę - zeznaje mieszkaniec Kiedrowic.

Z jego opowieści wynika, że mężczyzna, który go uderzył oraz popchnął, pracuje za granicą i znany jest z tego, że pod wpływem alkoholu dostaje tak zwanego “małpiego rozumu”. 

- Ja to jeszcze dobrze pamiętam, bo w tamtym momencie piłem dopiero trzecie piwo. To nie było tak, że byłem pijany tak mocno, że nie pamiętam kto mi to zrobił - podkreśla mieszkaniec Kiedrowic. 

Z jego relacji wynika, że impreza w momencie ataku dobiegała końca. Był to festyn zorganizowany 3 lipca. Napastnik ma około 40 lat i po festynie poszkodowanego mężczyzny nawet nie przeprosił. Prawdopodobnie nie ma go już we wsi. Z oficjalnych informacji wynika, że wyjechał z powrotem do pracy za granicą. 

- Ja chcę sobie nogę teraz wyleczyć, ale na pewno tak tego nie zostawię. On poniesie konsekwencje swojego czynu - zapowiada poszkodowany mieszkaniec Kiedrowic.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Stand upStand up

5 5

Brawo dla autora Newsa! Niesamowite pióro, wciągająca relacja, jednym słowem poziom dziennikarstwa wyśmienity! Coś wspaniałego! Widzę, że autor tego czegoś rozwija się w ekstra tempie, oby tak dalej, nie wierzę 15:19, 07.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MisiuMisiu

4 2

Andrzej ma kasę i dobrze żyje z sołtysem, czasem coś sypinie, na imprezkę fundnie picie to ma immunitet 11:03, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TesaTesa

2 3

Piękna książka nie zawsze znaczy ciekawa. W tej wsi jest podział na biednych i bogatych, bogaci jak w filmach mogą wszystko... 11:07, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SmokSmok

3 5

Nie od dziś wiadomo, że owego agresora trzeba omijać szerokim łukiem. 12:09, 10.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%