Zamknij
REKLAMA

Są jeszcze miejsca w nowym Żłobku Gminnym w Studzienicach

12:43, 07.06.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Studzienice ogłosiła rekrutację uzupełniającą do Żłobka Gminnego w Studzienicach. Pozostały tylko 4 wolne miejsca. W rekrutacji udział mogą wziąć osoby sprawujące opiekę nad dzieckiem w wieku żłobkowym (głównie od 20 tygodnia do 3 lat), mieszkające i/lub pracujące na terenie gminy Studzienice, a także osoby bez pracy.

[ZT]4174[/ZT]

Żłobek został oddany do użytku w ubiegłym tygodniu, jego budowa pochłeptała niemal milion złotych. Placówka wyposażona jest w łóżeczka, zabawki, materace piankowe, kąciki zabaw, naczynia, monitory multimedialne. Wszystko po to, aby umożliwić powrót na rynek pracy osób opiekujących się dziećmi do 3 lat. Szczegóły rekrutacji można poznać TUTAJ.

W związku z realizacją projektu ?Zwiększenie dostępu do opieki nad dziećmi do lat 3 poprzez utworzenie i funkcjonowanie gminnego żłobka w Studzienicach? współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego rodzice/opiekunowie dzieci przez okres pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania żłobka będą ponosić wyłącznie koszt stanowiący 75% kosztów wyżywienia dzieci.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%