Zamknij
REKLAMA

Zbliża się XXI Sesja Rady Gminy Trzebielino

12:21, 02.11.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

10 listopada 2020 r. (wtorek) o godz. 9:00. odbędzie się XXI sesji Rady Gminy Trzebielino VIII kadencji. Poza standardowymi punktami radni podejmą kilka ważnych tematów, m.in. stawki podatków na przyszły rok czy wprowadzenia zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej dla Gminy Trzebielino na lata 2020-2027.

Jeśli chodzi o sprawy podatkowe, to radni zajmą się ustaleniem wysokości stawek podatków od nieruchomości i środków transportowych w 2021 roku. Radni wybiorą także  metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki tej opłaty oraz ustalenia stawki opłaty za pojemnik o określonej pojemności, a także wzór deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

W dalszej części spotkania, radni podejmą się uchwalenia „Rocznego Programu Współpracy Gminy Trzebielino z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego na 2021 rok, wprowadzą zmiany w budżecie gminy na 2020 rok w związku z trwającą pandemią COVID-19, a także wprowadzą zmiany w Wieloletniej Prognozie Finansowej dla Gminy Trzebielino na lata 2020-2027.

Sesja przeprowadzona zostanie w sposób zdalny. Transmisję z jej obrad obejrzeć będzie można na gminnym kanale na YouTube.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%