Zamknij
REKLAMA

Tuchomie przebuduje trzy drogi gminne

14:12, 20.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Tuchomie rozstrzygnęła przetarg na przebudowę dróg gminnych w Tuchomiu, Kramarzynach i Tągowie. Cała inwestycja jest warta ponad milion złotych, z czego niemal 2/3 udało się pozyskać ze środków Unii Europejskiej. Roboty drogowe mają zostać zakończone do końca sierpnia 2021 roku. 

W ramach zadania przebudowana zostanie ulica Łąkowa w Tuchomiu, ulica Kasztanowa w Kramarzynach oraz droga gminna w Tągowie. Każda z inwestycji będzie realizowana równolegle przez trzech różnych wykonawców. Pozwoli to na efektywniejsze zarządzanie remontami. Łącznie na terenie gminy wyremontowane zostanie w ramach tego zadania ponad 1,6 km dróg.

- Wszystko dzięki wsparciu uzyskanym ze środków Unii Europejskiej w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” - tłumaczą urzędnicy w Gminy Tuchomie.

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI W DARMOWEJ GAZECIE WIEŚCI Z POWIATU - NAKŁAD 30 000 EGZ. REKLAMA - tel. 513 313 112

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%