Zamknij
REKLAMA

Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce ogranicza przyjmowanie interesantów. Winna epidemia

08:36, 11.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

W związku z utrzymującym się stanem epidemii oraz wysoką liczbą zarażeń, a także w trosce o bezpieczeństwo interesantów, urzędników i ich rodzin, Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu, polegające m.in. na ograniczeniu liczby osób bezpośrednio obsługiwanych oraz przebywających na terenie obiektu.

- Przy obecnej sytuacji epidemicznej niezbędne jest podejmowanie działań mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Kontakt z pracownikami odbywa się przede wszystkim w miejscu obsługi interesanta tj. parter budynku. Ponadto zachęcamy do komunikacji elektronicznej, telefonicznej, a także korespondencji tradycyjnej - informują władze gminy.

Ograniczenia wprowadzone są bezterminowo i poza Urzędem Gminnym obowiązują one także w Gminny Ośrodku Pomocy Społecznej. W trakcie wizyty w Urzędzie interesanci oraz osoby niebędące pracownikami Urzędu, wchodzące do Urzędu, są zobowiązane do przestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki.

Muszą oni także pamiętać o dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu i zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób przed i w budynku Urzędu. Jak zatem skontaktować się z urzędnikami?

Urząd Gminy w Czarnej Dąbrówce
ul. Gdańska 577-116 Czarna Dąbrówka
ePUAP: czarnadabrowka/skrytka
adres e-mail: [email protected]
tel.: 59 8212643

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce
ul. Gdańska 577-116 Czarna Dąbrówka
adres e-mail: [email protected]
tel.: 59 8212660

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%