Zamknij
REKLAMA

Mundurowi przypominają, że pandemia nadal trwa. W styczniu posypały się mandaty!

12.34, 01.02.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi z bytowskiej komendy codziennie dbają o bezpieczeństwo mieszkańców w całym powiecie w związku z epidemią COVID-19. Policjanci w styczniu ujawnili 1 222 przypadki i nałożyli ponad 240 mandatów za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką. Apelujemy o rozwagę i przypominamy, że wszystkie ograniczenia i obostrzenia mają na celu ochronę życia i zdrowia.

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie w związku z COVID-19 nieustannie kontroluję przestrzeganie zasad związanych z epidemią. Funkcjonariusze w styczniu ujawnili 1 222 przypadki niestosowania się do wprowadzonych obostrzeń. Mundurowi za naruszenie obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką nałożyli 242 mandaty, a w 15 przypadkach skierowali sprawę do sądu. Bytowscy mundurowi sprawdzają rejony miejsc publicznych, obiektów handlowych oraz komunikację publiczną.

Celem policyjnych działań jest wzrost świadomości na temat panującego zagrożenia. Mundurowi przypominają o zasadzie „DDM+S”:

• „D” – dystans

• „D” – dezynfekcja

• „M” – maseczka

• „S” - szczepienia

Policjanci przypominają o konieczność stosowanie się do obowiązujących zasad i ograniczeń w związku z epidemią. W przypadku ich lekceważenia będą zdecydowanie reagować, ponieważ wprowadzone obostrzenia mają pomóc w walce z COVID-19, a ich nieprzestrzeganie łączy się z narażeniem zdrowia i życia dla innych osób.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%