Już po weekendzie majowym 60 uczniów z klas 2 szkół podstawowych z terenu gminy Czarna Dąbrówka, rozpocznie naukę pływania w ramach projektu powszechnej nauki pływania ,,Umiem pływać” – edycja 2021. Projekt realizowany jest przez Słupskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
- Każdy uczestnik skorzysta z 20 godzin nauki pływania, które odbędą się w formie zajęć pozalekcyjnych na basenie w Bytowie średnio jeden raz w tygodniu po 2 godziny - tłumaczą urzędnicy.
Uczestnicy projektu nabędą podstawowe umiejętności pływania, będą rozwijać i podnosić sprawność fizyczną. Całkowity koszt projekt to blisko 34 tysiące, z czego 16 500 zł pochodzi ze środków województwa pomorskiego. Zajęcia mają na celu zachęcenie do systematycznego uprawiania sportu w wolnym czasie od obowiązków szkolnych i nauczą w sposób bezpieczny i odpowiedzialny korzystać z basenu.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
OSP Zapceń na największych targach pożarniczych świata
kompletny pajac który wszędzie się wpie...prza niech się zajmię swoją rodziną i firmą a nie krz...ywy nos wszędzie pokazuje
abcd
20:43, 2026-06-16
REZERWAT pod Soszycą. Dolina Słupi podaje ARGUMENTY
Nie dajcie się mu kupić sam rezerwat to jest ponad 34 000 hektarów chronionego prawem terenu na dodatek ponad 80 000 hektarów to otulina chroniona prawem między innymi soszyce połysk i wszystko tam razem wzięte będą ograniczenia prawne Nie dajcie się na takie działanie A my obywatele będziemy jak te dzikie małpy
Rybak
19:04, 2026-06-16
Łukasz Dołębski WALCZY z rzadkim i agresywnym rakiem
Przykre ale pewne stany są nieuleczalne na całym świecie i czasem lepiej się z tym trudnym faktem pogodzić. Gdyby było inaczej , ludzie w wielkiej Brytanii nie umieraliby na rozsiane nowotwory. ....
...
16:03, 2026-06-16
Nowy biskup dla diecezji. Papież podjął decyzję
To widać że interesuje się podróżami na drogich jachtach widać na załączonym obrazku. Biskup będzie musiał zwiększ daninę a by zapewnić godny start koledze.
Katolik
15:53, 2026-06-16