Zamknij
REKLAMA

W Poborowie budują kanalizację za półtorej miliona!

14:03, 05.05.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Gmina Trzebielino realizuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej z tłocznią ścieków i przyłączami kanalizacji sanitarnej w miejscowości Poborowo. Planowany termin zakończenia prac to sierpień 2021 r. Realizacja zadania pozwoli odebrać ścieki od blisko 170 mieszkańców miejscowości.

Inwestycja finansowana jest z pożyczki udzielonej w ramach środków udostępnionych przez narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Prace budowlane wykonuje Zakład Usługowo-Produkcyjno-Handlowy "HIRSZ". Planowany budżet na realizację zadania wynosi półtora miliona złotych. Gmina nie będzie musiała jednak zwracać całości kwoty.

- Pożyczka ulega umorzeniu w wysokości do 50%, lecz nie więcej niż 750 tysięcy złotych, przy zachowaniu  warunków określonych w  zasadach udzielania dofinansowania ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - tłumaczą urzędnicy.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

CzłowiekCzłowiek

2 0

PÓŁTORA miliona, a nie PÓŁTOREJ miliona. Rzeczownik "milion" jest rodzaju męskiego, więc ten miliona, a nie ta miliona. WSTYD. 14:57, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kali mówić, Kali czyKali mówić, Kali czy

1 0

Półtorej miliona ... hahaha...:D Jakaś nowa jednostka pieniężna? 12:30, 07.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%