Zamknij
REKLAMA

VII Konkurs Nalewek, Win i Piw Domowych

21:00, 13.02.2020 | C.K
Skomentuj Fot. GOK Tuchomie
REKLAMA

20 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Tuchomiu odbędzie się siódma już edycja konkursu na najlepszą nalewkę, wino i piwo domowe. Tradycyjnie zawody będą polegały na przygotowaniu najlepszego trunku.

Celem Konkursu jest dokonanie przeglądu jednego z produktów regionalnych – nalewek, piw oraz win, wyłonienie najlepszych nalewek (słodkie, wytrawne), najlepszego wina oraz najlepszego piwa, promocja współczesnych oraz dawnych tradycji przyrządzania nalewek, win oraz piw, aktywizacja i integracja społeczności lokalnych, popularyzowanie wiedzy na temat produkcji nalewek, win oraz piw domowych, a także gromadzenie przepisów wyrobu nalewek, win oraz piw.

Uczestnicy zgłaszający się do Konkursu zobowiązani są przygotować próbkę nalewki o pojemności nie mniejszej niż 300 ml, próbkę wina lub piwa nie mniejszą niż 700 ml, dla każdego ze zgłaszanych do konkursu trunków (pozostałości napoi po ocenie jurorów przeznaczone będą do degustacji dla uczestników imprezy, gości). Próbkę trunku należy przekazać Organizatorom najpóźniej w dniu Konkursu tj. 20.02.2020 r. do godz. 12.00. Zgłoszone później nalewki nie będą oceniane przez jury.

Nagrodzone zostanie sześć nalewek z największą ilością punktów w swojej kategorii,  sześć win z największą ilością punków w swojej kategorii oraz sześć piw z największą ilością punktów w swojej kategorii.

Pełna treść regulaminu dostępna jest na stronie gok.tuchomie.pl.

[ZT]1880[/ZT]

[ALERT]1581615942940[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA