Zamknij
REKLAMA

OFIARA INFLACJI. Właściciel lokalu Bar Mały ZAMYKA działalność

22.39, 06.10.2022 M.W. Aktualizacja: 22.40, 06.10.2022
Skomentuj FOT. MATERIAŁY PRASOWE
REKLAMA

Kolejny bytowski lokal gastronomiczny padł ofiarą inflacji. Tym razem to Bar Mały, działający na ulicy Wojska Polskiego, naprzeciwko sklepu Szulta G. Wcześniej likwidację ogłosił właściciel restauracji Zamek. Restauratorzy tłumaczą, że w dobie wysokiej inflacji, a w szczególności wysokich kosztów nośników energii, ich działalność staje się nieopłacalna. Na szczęście w przypadku Baru Małego znalazły się osoby, które chcą kontynuować działalność. 

- Po wielu tygodniach przemyśleń musiałem podjąć tę trudną decyzję. Z dniem 22 października zamykam działalność usługi gastronomiczne Bar Mały. Najpierw pandemia, potem nagła inflacja - mówi Marcin Kluczewski, właściciel Baru Małego.

Po przeliczeniu prognozowanych opłat na najbliższy czas dla własnego dobra i dobra najbliższych postanowił odpuścić.

- Dobra informacja jest taka, że bar nie zniknie z mapy Bytowa. Będzie prowadzony przez innych właścicieli, którym życzę powodzenia i za których trzymam kciuki - mówi Kluczewski. - Dziękuję za te wszystkie lata, za każde słowa po zakończonym obiedzie, że było pyszne. 

Klienci baru małego w komentarzach wyrażali słowa uznania i podziękowania dla właściciela, między innymi za podobno najlepsze pierogi leniwe na świecie i najlepsze śledzie w śmietanie. 

Dobra informacja jest taka, że nowi właściciele podobno chcą utrzymać tradycje Baru Małego. Czy im się uda? Życzymy powodzenia w tych trudnych szczególnie dla gastronomii czasach. 

[ZT]7579[/ZT]

[ALERT]1665088700007[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

MarioMario

1 0

Bar był za tzw komuny.. Przezył transformację , wiele ekip rzadzących przezył... Trwał.. ale to co jest obecnie to przechodzi wszystkie dekady.. W sensie negatywnym. Podobno zyjemy w dobrych czasach.. Oj nie.. Te dobre juz były..Zycze ludziom dobrej woli, wszelkiej masci by przetrwali. Nie na zasadzie gasimy swiatło o 22 ,30 ale wciaz bierzemy kase gruba bo nam sie nalezy..Obroslismy w piórka...Władza szczególnie.. Nie tylko zamorzad. Najgorsze jest to ze to ludzie najmniej majetni traca.. i to wiele, a na górze bez zmian.
21:53, 07.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zwrot vatzwrot vat

0 3

kiedy zamykacie pizza i wino, w rocznicę? 11:24, 08.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%