Zamknij
REKLAMA

"Lipniczanki" zapraszają na warsztaty kulinarne i konkurs!

13.20, 10.11.2022 P.K. Aktualizacja: 13.27, 10.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Koło Gospodyń Wiejskich LIPNICZANKI w ramach projektu "Dary lasu - na zdrowie" organizują dla dzieci warsztaty kulinarne oraz konkurs kulinarny dla wszystkich mieszkanek i mieszkańców gminy Lipnica. Projekt ma na celu promocję zdrowej żywności pochodzenia leśnego i - szerzej - docenienie bogactwa okolicznych lasów.

W ramach projektu odbędą się warsztaty kulinarny dla dzieci oraz konkurs na najsmaczniejszą potrawę przygotowaną z wykorzystaniem runa leśnego, grzybów, ziół, dziczyzny czy leśnych owoców. Finał konkursu odbędzie się 19 listopada br. o godz. 16.00 w sali wiejskiej w Rucowych Lasach.

- Osoby chętne do udziału w konkursie mogą się zgłaszać telefonicznie do 16 listopada dzwoniąc pod numer tel. 696013480. Podczas finału konkursu odbędzie się także prelekcja na temat wpływu lasu i drzew na dobrostan człowieka oraz wykład dietetyczki o bezcennych właściwościach prozdrowotnych żywności pochodzenia leśnego - informują organizatorzy. 

Komisja konkursowa spośród wszystkich zaprezentowanych dań wyłoni zwycięską, najsmaczniejszą potrawę i nagrodzi jej wykonawcę. Dodatkowym atutem będzie dekoracja potrawy przy wykorzystaniu darów lasu. Projekt jest realizowany przy wsparciu Lasów Państwowych.

[ZT]7869[/ZT]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%