Zamknij
REKLAMA

Podrzucił martwą żonę na leśny parking. Został zatrzymany

18:25, 27.01.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Znana jest już tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono na parkingu leśnym w okolicy Kartkowa (gm. Czarna Dąbrówka). To 57-letnia mieszkanka Bytowa. Jak się okazało, ciało kobiety na parking podrzucił jej mąż. Mężczyzna został zatrzymany.

Informacja o martwej kobiecie na leśnym parkingu została przekazana policjantom o godz. 2.00 w nocy we wtorek 26 stycznia. Mundurowi początkowo nie mogli ustalić jej tożsamości. 

- Braliśmy pod uwagę, że kobieta brała udział w wypadku drogowym i ktoś ją tam podrzucił. Dlatego droga wojewódzka nr 212 została czasowo zablokowana. Szukaliśmy ewentualnych śladów - mówi Michał Gawroński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Dzięki pracy operacyjnej okazało się, że to pochodząca z Bytowa 57-latka. Jak się później okazało, kobieta niedawno wróciła z mężem z Belgii. Nie mieli stałego miejsca zamieszkania. Ich domem był samochód, którym przemieszczali się po okolicy. Nie stronili od alkoholu. Według wstępnych ustaleń kobieta zmarła w samochodzie. Mąż po kilku godzinach postanowił porzucić zmarłą na leśnym parkingu. Oboje nie byli ubezpieczeni. Najprawdopodobniej chciał w ten sposób uniknąć kosztów pogrzebu. 

56-letni mężczyzna został zatrzymany. Jest przesłuchiwany. Najprawdopodobniej usłyszy zarzut zbeszczeszczenia zwłok. Wstępnie w wyniku sekcji zwłok ustalono, że kobieta zmarła z przyczyn naturalnych. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Lęborku.

[ZT]3340[/ZT]

WIĘCEJ LOKALNYCH INFORMACJI w DARMOWEJ gazecie WIEŚCI Z POWIATU - nakład 30 000 egz. REKLAMA tel. 513313112

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CzytelniczkaCzytelniczka

1 0

Bardzo smutne! Nie rozumiem tych uśmiechniętych emotek :( 18:09, 31.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%