W czasie, gdy mieszkańcy okolicznych gmin, takich jak na przykład Parchowo albo Studzienice, liczą, że wkrótce powstanie u nich jakiś market, w Czarnej Dąbrówce są już w tej kwestii kilka lat do przodu. Działa Biedronka, która właśnie jest rozbudowywana i wkrótce ma powstać także market Dino, w międzyczasie zaś, w miejsce dotychczasowego, lokalnego sklepu spożywczego, powstała sieciówka - Żabka, a naprzeciwko Urzędu Gminy buduje się aktualnie nowy, duży sklep - Lewiatan. Wójt jest z tego powodu bardzo zadowolony.
- Nowy właściciel sklepu Lewiatan, naprzeciwko Urzędu Gminy, bardzo się postarał. Oprócz modernizacji samego sklepu, wyłożył nową kostką betonową cały plac wokół. Zrobi się tam teraz bardzo ładnie i wręcz zmobilizuje nas to do zmodernizowania parkingu przy Urzędzie Gminy, który zbudowany został w latach 90. i wymaga już modernizacji - mówi wójt Jan Klasa.
[ZT]5624[/ZT]
Oprócz tego, powstać ma jeszcze market Dino przy wyjeździe z Czarnej Dąbrówki w kierunku Słupska. Ta inwestycja miała być już rozpoczęta, jednak jeszcze nie wbito pierwszej łopaty.
- Market Dino ma już wszystkie pozwolenia. Ma powstać w miejscu starej stacji paliw, ale jego budowa jeszcze się nie rozpoczęła. Nie wiem kiedy to się stanie - potwierdza Klasa.
Pojawiły się też plotki jakoby sieć Dino chciała zbudować kolejny sklep w Nożynie. Wójt Klasa zapewnia, że póki co nie było żadnego wystąpienia w tej sprawie do Urzędu Gminy.
CZY WIESZ, ŻE…
na parkingu przy Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce powstanie stacja do ładowania samochodów elektrycznych? Zadanie zrealizuje prywatna firma, która sama zgłosiła się do Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce z taką ofertą. Przy okazji zmodernizowany zostanie również parking.
CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!
SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów
tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]
Hahaha09:38, 02.06.2022
A stacja dokowania UFO też jest przewidziana?czy tylko ładowarka do samochodów,których nikt nie posiada i nie chce z powodu ich ceny i bezużyteczności?
zarażony NWO09:49, 02.06.2022
a gdzie zaplanowano gwóźdź programu na najbliższe lata czyli punkt szczepień na covid i małpią ospę?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Radny Sławski BEZ ZARZUTU. Nie przybył na przesłuchanie
Dlaczego mnie to nie dziwi...
strażak Sam
10:41, 2025-08-06
Borowy Młyn tętnił życiem podczas Borowskiej Biesiady
Lares.... 🤣🤣🤣🤣
Yhy
10:01, 2025-08-06
Elektryzujący spór 80-latki ze spółką Energa
Olek Kapuśniak!!!!! gdzie jesteś???? Tylko Twoje rady mogą rozwiązać ten jakże trudny konflikt! Prosimy Cię, pomóż wsi, pomóż starszej Pani, tylko Ty wiesz, jak rozwiązać ten problem! nie będziemy przecież wzywać TVN pod napięciem, bo jednak wioska pisowska.
Maryś
07:22, 2025-08-06
Firma wspiera ekologię. Darowizna dla oczyszczalni
wójta brat wędkuje ale poniżej wylewki z czyszczalni do rzeczki pstrąga już nie spotka , jeszcze niedawno pstrągi tam żyły , teraz już ich tam nie ma ale zdjęcia w "oczyszczalni" fajne .... 🤣
or-len
21:21, 2025-08-05