Zamknij
REKLAMA

Bezbronny piesek przywiązany do drzewa w Trzebielinie. Poszukiwany sprawca!

18:30, 01.06.2020 | C.K
Skomentuj Fot. Bezdomny Kundelek FB
REKLAMA

Bestialstwo ludzi czasami nie ma absolutnie żadnych granic, a na ich czyny nawet nie można szukać usprawiedliwienia. Dowodem tego jest historia pewnego pieska, który został potraktowany przez właścicieli w straszliwy sposób.

Miasteckie Stowarzyszenie Bezdomny Kundelek poinformowało na swoim Facebooku, że otrzymało zgłoszenie o znalezieniu małej suni przywiązanej sznurem do drzewa w Trzebielinie. Okazuje się, że znalazł ją inny piesek, który najwyraźniej wyczuł problemy. Po przybyciu przedstawicieli organizacji na miejsce, suczka nie stawiała oporów i dała się odwiązać i zabezpieczyć ludziom. Obecnie jest bardzo wystraszona i boi się ludzi.

Rzecz jasna przedstawiciele Miasteckiego Stowarzyszenia Bezdomny Kundelek nie pozostawią tak tej sprawy. Rozpoczęły się poszukiwania sprawcy, który mógł się dopuścić tego czynu.

To nie mieści się nam w głowie, jak można w tak bestialski sposób pozbyć się swojego przyjaciela. Sprawa jest świeża i na szczęście suni nic nie jest. Przez Ciebie bydlaku ten pies cierpi, boi się dotyku, a założenie obroży kończy się cierpiącym piskiem - relacjonują przedstawiciele Stowarzyszenia.

Trwają poszukiwania osoby, która mogła dopuścić się tak bestialskiego zachowania. Stowarzyszenie szuka również osób, które mogą wiedzieć, czyj jest pies i do kogo mógł należeć. Zapewniona jest pełna anonimowość. Kontakt w jakiejkolwiek sprawie jest możliwy pod numerem telefonu 518 739 902 lub przez profil Stowarzyszenia na Facebooku.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%