Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebielinie informuje, że od stycznia 2021r. rozpoczyna realizację Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Rodziny i osoby najbardziej potrzebujące, zainteresowane tą formą wsparcia informujemy, że wnioski przyjmowane będą w GOPS w Trzebielinie od dnia 11 stycznia do 29 stycznia 2021r. w godzinach pracy Ośrodka.
O tym, kto może skorzystać z pomocy, decyduje kryterium dochodowe obowiązujące od 26 listopada 2020 r.
Co znajdziemy w paczce?
Z produktów warzywnych i owocowych: groszek z marchewką, koncentrat pomidorowy, buraczki wiórki, powidła śliwkowe, mus jabłkowy, fasolka po bretońsku. Ponadto w każdej paczce znajdziemy również makaron jajeczny świderki, płatki owsiane, ryż biały, kaszę jęczmienną, herbatniki maślane, a także mleko UHT i ser podpuszczkowy dojrzewający.
Nie zabraknie także produktów mięsnych, takich jak szynka drobiowa, szynka wieprzowa mielona, pasztet drobiowy czy filet z makreli w oleju oraz cukru, miodu czy oleju rzepakowego.
WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zbiórka złomu na proporzec. Strażacy proszą o wsparcie
To jest bardzo śmieszne ta cała akcja. Pozdrawiam
flor
22:56, 2026-03-20
REWOLUCJA w ruchu w centrum Bytowa. Zmiany na Bauera
Pytanie do komentujących. Wg Was modernizacja BCK jest zbędna, tak? Czy uważacie, że BCK powinno zostać przeniesione w zupełnie inne miejsce? Bo już się zupełnie pogubiłam
Dociekliwa
22:15, 2026-03-20
Śnięte ryby po kontroli na jeziorze w Bochowie
Pzw Słupsk i wszystko jasne.
Wędkarz
18:34, 2026-03-20
REWOLUCJA w ruchu w centrum Bytowa. Zmiany na Bauera
Same idiotyczne komentarze , znudzonych baranów , którzy czekają tylko jak tu skrytykować i zaistnieć w wirtualnym świecie komentarzy - reprezentujecie dno , nic merytorycznego nie wnosicie do tego projektu , a wasze powielane z każdym artykułem komentarze to obraz waszego nędznego intelektu - lokalni pseudo domniemani patrioci.
Bartosz
12:21, 2026-03-20