Zamknij
REKLAMA

Droga krajowa nr 20 w Kramarzynach zamknięta na kilka dni

15:46, 28.07.2020 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Do awarii małego mostu w Kramarzynach na DK20 doszło podczas prowadzonych tam prac budowlanych. Droga została zamknięta i wyznaczono objazdy.

- W trakcie prowadzonych prac budowlanych przy przebudowie niewielkiego mostu w ciągu drogi krajowej nr 20 w Kramarzynach nad Strugą Kramarzyńską (Miastko – Bytów) doszło do awarii obiektu i w rezultacie droga krajowa nr 20 w tym miejscu została zamknięta (KM 201+530). Wyznaczono objazdy dla samochodów osobowych przez miejscowość Kramarzyny, a dla pojazdów powyżej 3,5 t dłuższy objazd z Miastka do Suchorza drogą krajową nr 21 i dalej do Bytowa drogą wojewódzką nr 209 - informuje Piotr Michalski, rzecznik prasowy GDDKiA w Gdańsku.

Zamknięcie drogi krajowej nr 20 potrwa prawdopodobnie kilka dni do czasu zamontowania docelowej rury przepustu i zbudowania drogi, w celu przywrócenia ruchu. Przebudowa będzie dalej kontynuowana zgodnie z planem.

[ZT]2471[/ZT]

Przebudowywany obiekt pochodzi z 1939 r. i w ramach prowadzonych prac miał być rozebrany, aby można było zamontować w tym miejscu przepust. Most nie był w złym stanie technicznym, a miał być przebudowany ze względu na zbyt małą szerokość. Przebudowa ma umożliwić ulokowanie na obiekcie nie tylko jezdni, ale także chodników dla pieszych.

[ALERT]1595943932280[/ALERT]

 

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA