Zamknij

Dodaj komentarz

Wybory prezydenckie 2020. Wynik wyborów - Kołczygłowy

C.K 09:45, 29.06.2020 Aktualizacja: 12:32, 13.10.2025
Skomentuj

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki wyborów prezydenckich 2020 dla poszczególnych gmin. Wynika z nich, że w Kołczygłowach największym poparciem cieszył się Andrzej Duda, który otrzymał poparcie na poziomie 44,53%.

Państwowa Komisja Wyborcza ogłosi oficjalne wyniki po przeliczeniu głosów ze wszystkich komisji wyborczych. Ich ogłoszenia można się spodziewać najpóźniej w środę.

Frekwencja wyborcza - gmina Kołczygłowy: 51,59%

Obwodowe komisje wyborcze - gmina Kołczygłowy:

  • Urząd Gminy, ul. Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy
  • Gminny Osrodek Kultury, ul. Szkolna 1, 77-140 Kołczygłowy
  • Świetlica wiejska, Gałąźnia Wielka 2a, 77-140 Kołczygłowy
  • Szkoła Podstawowa, Łubno 22, 77-140 Kołczygłowy

Wyniki wyborów - gmina Kołczygłowy:

  • Andrzej Duda - 44,53% (778 oddanych głosów)
  • Rafał Trzaskowski - 25,47% (445 oddanych głosów)
  • Szymon Hołownia - 15,17% (265 oddanych głosów)
  • Krzysztof Bosak - 7,56% (132 oddane głosy)
  • Robert Biedroń - 4,18% (73 oddane głosy)
  • Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,75% (48 oddanych głosów)
  • Waldemar Witkowski - 0,11% (2 oddane głosy)
  • Stanisław Żółtek - 0,11% (2 oddane głosy)
  • Paweł Tanajno - 0,06% (1 oddany głos)
  • Marek Jakubiak - 0,06% (1 oddany głos)
  • Mirosław Piotrowski - 0,0%

[ZT]2418[/ZT]

[ZT]2419[/ZT]

[ZT]2420[/ZT]

[ZT]2421[/ZT]

[ZT]2422[/ZT]

[ZT]2424[/ZT]

[ZT]2425[/ZT]

[ZT]2426/ZT]

[ZT]2427[/ZT]

[ALERT]1593415696308[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ibytow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

Miasto bada, komisje rewizyjne i nic z tego nie wynika. W czyim interesie powinni działać urzędnicy? Mieszkańców czy też kolegów i prywatnych firm? Czy to jest prywatny folwark urzędników? Gruz na boisku, lodowisko na osiedlu, a gdzie dbanie o mieszkańców?

Mam dość

21:26, 2026-01-04

KONKURS na dyrektora GOK w Tuchomiu. Radny PŁACZKIEWICZ

A co no to sąsiedzi?

AA

20:00, 2026-01-04

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

tzw komisja rewicyjna tyle czasu bada? A prezesik dalej kasuje miesięczne uposażenia? Od razu powinien polecieć, nawet gdy pojawił się cień wątpliwości, tak samo jak urzędasy, które o tym wiedziały. Tu nie trzeba komisji reweixyjnej trwającej 10 lat!!!! To jest jasne jak słońce. Który koleś i znajomy zostanie teraz prezesem?

NASI NA SWOIM

16:06, 2026-01-04

Lodowisko w Bytowie POD LUPĄ. Miasto: JEST BEZPIECZNIE

Ktoś tu rżnie głupa. Na sesji rady miejskiej była mowa o skargach do radnego od wielu mieszkańców, również pod poprzednim artykułem było pełno komentarzy od osób którzy odczuwają negatywne skutki pracy lodowiska. Więc Przemku nie pisz głupot, że lodowisko przeszkadza tylko jednej osobie. Glikol etylowy, również jego opary, są szkodliwe dla zdrowia. W przypadku lodowiska długość rur jest liczona zapewne w kilometrach, a ilość samego glikolu w beczkach, zapewnienia Kraweczyńskiego o całkowitym bezpieczeństwie mnie nie przekonują. Dotychczas nikt nie skarżył się na hałas przejeżdżających samochodów czy dzieci, więc przestań powtarzać to jak mantrę. Hałas generowany przez lodowisko jest znacznie większy. Agregaty pracują cały dzień i noc, również podczas ciszy nocnej. Podczas mrożenia lodu hałas przekraczał wszelkie normy i był szkodliwy dla zdrowia! Obecnie na szczęście jest mróz, agregaty nie pracują pełną mocą, ale już teraz obawiam się kolejnego mrożenia lodu, bo to oznacza nieprzespane noce. Co za geniusz intelektu wpadł na pomysł umieszczenia agregatów skierowanych w stronę bloków mieszkalnych? Zabrakło wiedzy czy dobrej woli aby umieścić je po drugiej stronie i skierować w stronę boiska, obicia kilkoma deskami i wyciszenia matami? Liczę, że w przyszłym sezonie agregaty zostaną przeniesione i wyciszone, albo, że zgodnie z obietnicą lodowisko zostanie przeniesione na ul. Brzozową. Muzyka? Obecnie nie ma już pobudki o 9 rano w niedziele, ale nadal jest słyszalna mniej lub bardziej w mieszkaniach.

Bytowiak

15:40, 2026-01-04

0%