Zamknij
REKLAMA

Wójt Trzebielina z wotum i absolutorium

19:06, 27.06.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

W ostatni czwartek w Trzebielinie odbyła się XVIII sesja Rady Gminy Trzebielino, podczas której wójtowi, Tomaszowi Czechowskiemu udzielono wotum zaufania i absolutorium. Poza tym radni uchwalili kilka uchwał, między innymi dotyczących niedzielnych wyborów.

Podczas czwartkowej sesji Rady Gminy w Trzebielinie doszło do przedstawienia przez wójta raportu na temat stanu gminy, a także sprawozdania z wykonania budżetu w 2019 roku. Było to podstawą dla radnych do tego, aby zagłosować nad udzieleniem wójtowi absolutorium i wotum zaufania. Wszyscy jednogłośnie zadecydowali o ich udzieleniu.

Tak naprawdę udzielacie Państwo wotum nie tylko wójtowi, ale wszystkim pracownikom i jednostkom, które się przyczyniły do sporządzenia tego raportu - powiedział wójt, Tomasz Czechowski.

Poza punktami związanymi z absolutorium i wotum, w trakcie sesji doszło między innymi do powołania operatorów informatycznej obsługi obwodowych komisji wyborczych, określenia trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków Zespołu Interdyscyplinarnego gminy Trzebielino oraz szczegółowych warunków jego funkcjonowania, wyrażenia zgody na ustanowienie odpłatnej służebności przesyłu czy zmian w budżecie na 2020 rok i Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2020-2027.

[ZT]2409[/ZT]

[ALERT]1593266864673[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%