Zamknij
REKLAMA

Remont drogi w Łupawsku z rządową dotacją

07:47, 29.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Lokalne samorządu nie ustają w walce o środki z Funduszu Dróg Samorządowych. Tym razem Wsparcie finansowe otrzymał wniosek na remont drogę wewnętrznej w  miejscowości Łupawsko. Będzie to nowy szlak pieszo - jezdny przy budynkach mieszkalnych i działkach letniskowych.

Całkowity koszt budowy wyniesie 750 tysięcy złotych, z czego 375 tysięcy zostanie dołożone z rządowego programu. Nawierzchnia o rodzimym gruncie, nigdy nie utwardzana, na długości 750 metrów otrzyma nową nawierzchnie z kostki „polbruk”. Realizacja potrwa do 12 miesięcy od podpisania umowy z wykonawcą.

- Mając na uwadze czas oczekiwania na podpisanie umowy z Wojewodą Pomorskim, następnie przeprowadzenie przetargu, realizacja może nastąpić pożną jesienią tego roku lub wiosna 2022 roku - tłumaczą urzędnicy z Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce.

 
 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

hethet

4 0

w Łupawsku ciekawym a raczej nieciekawym zjawiskiem jest coraz szersze zagradzanie dostępu do publicznego jeziora, pozostało jeszcze ( ciekawe jak długo) spróchniałe molo z zardzewiałymi drabinkami. Czas zająć się tematem zanim dojdzie tam do tragedii 15:54, 29.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%