Zamknij
REKLAMA

Bytowska policja ponownie sprawdza, czy stosujemy się do obostrzeń

14:41, 25.10.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci przypominają w związku z trwającą tzw. „czwartą falę”, że pandemia COVID-19 trwa nadal. Mundurowi przypominają o obowiązujących ograniczeniach i zapowiadają dalsze weryfikowanie stosowania się do ograniczeń wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytowie. Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do obostrzeń, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

- Policjanci z bytowskiej komendy każdego dnia prowadzą działania poświęcone walce z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Podczas kontroli m.in. placówek handlowych, dworców i środków komunikacji publicznej funkcjonariusze zwracają uwagę na obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką. Funkcjonariusze nie tylko umundurowani, w ubiegłym tygodniu ujawnili 295 przypadków niestosowania się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką - relacjonują służby mundurowe.

Policjanci zapowiadają dalsze weryfikowanie stosowania się do ograniczeń, także wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bytowie. Funkcjonariusze przypominają, że w przypadku niestosowania się do obowiązku zasłaniania nosa oraz ust, osoba może zostać ukarana mandatem, ale również może zostać skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Bytowscy policjanci apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

stopstop

8 6

wszelkie mandaty wystawione w tej materii są niezgodne z prawem,uchylane przez sądy, a wystawiającego można pozwać imiennie w sądzie cywilnym za nękanie 07:27, 26.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nie_chcę_chorowaćnie_chcę_chorować

10 7

Rozumiem, że ilość kontrolujących jest ograniczona, ale w komunikacji miejskiej powinni jeździć cały dzień, zwłaszcza w godzinach szczytu. Podobnie ma się sprawa z marketami. 18:32, 26.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LockdownLockdown

8 9

To siedź w domu i nie obarczaj innych swoimi fobiami 18:37, 26.10.2021


GG

0 0

Do Lockdown: mały, nędzny egoisto, więcej empatii. 06:25, 18.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%