Zamknij
REKLAMA

Szpital w Bytowie. Na internie wstrzymano przyjmowanie pacjentów

16:19, 15.10.2020 | D.R
Skomentuj
REKLAMA

Dane dotyczące zakażeń koronawirusem w Polsce są przerażające. Dziś zanotowano, aż 8009 nowych przypadków w tym 23 w powiecie bytowskim. Trudna sytuacja panuje w szpitalach w Miastku i w Bytowie. W tym drugim dzisiaj wstrzymano przyjmowanie pacjentów na oddziale wewnętrznym.

- Mamy na oddziale wewnętrznym jedną pacjentkę z podejrzeniem koronawirusa i w dalszym ciągu czekamy na potwierdzenie choroby. Na tę chwilę wstrzymaliśmy przyjmowanie pacjentów na tym oddziale. Jutro podejmiemy kolejne decyzje - mówi prezes bytowskiego szpitala Beata Hinc.

Natomiast w miasteckim szpitalu odział ginekologiczny wstrzymał planowane przyjęcie pacjentów a oddział wewnętrzny nadal jest zamknięty. Zajęte są także wszystkie trzy respiratory dla osób ciężej przechodzących koronawirusa.

- W Bytowie mamy sześć respiratorów z czego trzy są zajęte na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, a pozostałe są wolne – informuje prezes Beata Hinc.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

TutejszyTutejszy

12 0

Szpital, przez jeden domniemamy, nawet nie potwierdzony jeszcze przypadek / notabene, bardzo ciekawe jak owa osoba będzie przechodziła chorobę, o ile ta się w ogóle ujawni/ zamyka cały oddział na innych chorych... Przepraszam, ale w jakim celu ten szpital został zbudowany??
Quo vadis świecie? 20:30, 15.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz