Zamknij
REKLAMA

Co czwarty dorosły mieszkaniec powiatu już zaszczepiony!

07:45, 30.04.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Narodowy program szczepień z tygodnia na tydzień przynosi coraz lepsze efekty. Tylko wczoraj w całej Polsce wykonano ponad 330 tysięcy szczepień. Łącznie pierwszą dawkę przyjęło już ponad 8,5 miliona Polaków! Jak klaruje się sytuacja w naszym powiecie?

W powiecie bytowskim co najmniej jedną dawkę preparatu przyjęło już ponad 16 tysięcy osób. Oznacza to, że już co czwarty dorosły mieszkanie naszego powiatu nadbiera odporności na COVID-19. Zgodnie z najnowszymi danami już blisko 7 tysięcy mieszkańców jest w pełni zaszczepiona. 

[ZT]3910[/ZT]

Dobra pogoda i sprawnie działający program szczepień pozwala na rozluźnienie restrykcji. Już po weekendzie majowym otwarte zostaną wszystkie sklepy wielkopowierzchniowe oraz zostanie przywrócona nauka stacjonarna w klasach 1-3 w szkołach podstawowych. Otwarte zostaną także muzea i galerie sztuki. Od przyszłej soboty wystartują także hotele, a w połowie miesiąca ma zostać zniesiony obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu. Pod koniec miesiąca powinniśmy wrócić do kin i restauracji.

 
 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MutatorMutator

7 0

I tak się to nigdy nie skończy, na konferencji przekazano komunikat, Niedzielski wygłaszał swoje mądrości, iż szczepienia nie chronią przed indyjską mutacją więc to dopiero początek szlabanow, ponieważ mutacji będą jeszcze dziesiątki , oto najblizsza przyszłość 17:46, 03.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%