Zamknij
REKLAMA

Zarażony mieszkaniec powiatu bytowskiego jest już zdrowy!

08:36, 10.05.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Pierwszy i jak na razie ostatni przypadek zachorowania na COVID-19 w województwie pomorskim to już historia. Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Bytowie poinformowała o ozdrowieniu tej osoby.

24 kwietnia informowaliśmy, że w powiecie bytowskim potwierdzono pierwszy pozytywny przypadek przeprowadzonego testu na obecność koronawirusa. Była nim młoda osoba, przechodząca chorobę bezobjawowo, odznaczająca się bardzo dobrą kondycją fizyczną. Chory przebywał w izolacji i wraz z jednym z domowników został poddany kwarantannie.

Badanie na obecność wirusa SARS-CoV-2 zostało zlecone w związku z pracą wykonywaną przez wspomnianą osobę poza terenem powiatu bytowskiego. Wówczas wynik okazał się dodatni. Na szczęście okazało się, że osoba ta doszła już do zdrowia.

Możemy cieszyć się dobrą wiadomością o ozdrowieniu i ujemnym wyniku kontrolnym wspólnie z naszym mieszkańcem. Życzę wszystkim dużo zdrowia i tego, aby był to ostani komunikat jaki piszę w sprawie koronawirusa, a nasze życie wróciło do normalności - przekazał starosta bytowski, Leszek Waszkiewicz.

Do tej pory spośród wszystkich powiatów w województwie pomorskim, w bytowskim, kwidzyńskim, chojnickim i malborskim odnotowano tylko jeden przypadek zarażenia. Najwięcej w powiecie Gdańsk (187) i wejherowskim (138).

[ZT]2235[/ZT]

[ALERT]1589092651650[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA