Zamknij
REKLAMA

Policjanci kontrolują stosowanie się do obowiązujących obostrzeniach związanych z COVID-19

13:50, 28.07.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Bytowscy policjanci w trakcie trwającego sezonu wakacyjnego codziennie kontrolują stosowanie się do obostrzeń związanych ze stanem epidemii. Mundurowi apelują o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

Policjanci z bytowskiej komendy w trakcie codziennej służby sprawdzają, czy mieszkańcy w powiecie bytowskim stosują się do zasad związanych z obostrzeniami COVID-19. Z uwagi na sezon wakacyjny przypominamy, że epidemia koronawirusa trwa nadal. Właśnie teraz bardzo ważne jest wspólne przestrzeganie obowiązujących zasad -  - mówi sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Mundurowi nieustannie sprawdzają rejony obiektów handlowych oraz miejsc publicznych. Policjanci prowadzą kontrole sklepów, gdzie stale weryfikują, jak do obostrzeń stosują się klienci i sprzedawcy. Mundurowi sprawdzają, czy nie zapominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa.

- Policjanci będą nadal stanowczo egzekwować wprowadzone nakazy, zakazy i ograniczenia, aby maksymalnie ograniczyć transmisję koronawirusa. Apelujemy o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich - mówi sierż. szt. Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Ekspedientka Ekspedientka

4 5

Niech zaczną od siebie, co za bzdury! Wyłażą z radiowozów wchodzą do sklepów i chyba zapominają o zasłanianiu ust i nosa, sami przestrzegajcie a potem dopiero wymagajcie, bo tak jak teraz to nie zadziała. 18:38, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Bytowiak Bytowiak

3 2

Jaka władza taka policja. Tylko obywatel po dupie dostaje. 18:43, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%