Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowi kontrolują stosowanie się do obostrzeń w związku z COVID-19

11.50, 20.01.2022 P.K. Aktualizacja: 11.51, 20.01.2022
Skomentuj KPP Bytów
REKLAMA

Policjanci codziennie weryfikują stosowanie się do obowiązujących ograniczeniach w związku z epidemią koronawirusa. Mundurowi w związku z naruszeniem obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką przeprowadzili już prawie 700 interwencji i nałożyli ponad 60 mandatów. Dzielnicowi przypominają o tym, że samodyscyplina, świadomość zagrożenia i dbanie o zdrowie swoje i najbliższych jest najważniejsze.

- Policjanci w powiecie bytowskim od 1 stycznia przeprowadzili już 679 interwencji w związku z naruszeniem obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką. Na ponad 60 osób nałożony został mandat karny, a tylko w jednym przypadku sprawa została skierowana do sądu w związku z niestosowanie się do wprowadzonych nakazów, zakazów i ograniczeń w związku z epidemią COVID-19 - mówi sierż. sztab. Damian Chamier Gliszczyński, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie.

Policjanci nadal będą wspólnie ze Strażnikami Miejskimi z Miastka oraz przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Bytowie, kontrolować miejsca objęte obostrzeniami i zdecydowanie reagować w przypadku ich nieprzestrzegania. Od odpowiedzialności nas wszystkich zależy, w jakim tempie rozprzestrzenia się koronawirus.

Policja apeluje o stosowanie się do obowiązujących ograniczeń oraz nakazów, ponieważ mają one na celu ochronę zdrowia i życia nas wszystkich.

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%