Zamknij
REKLAMA

Starosta Waszkiewicz z negatywnym wynikiem na obecność koronawirusa!

13:58, 03.04.2020 | C.K
Skomentuj
Fot. Leszek Waszkiewicz FB
REKLAMA

Po kilku dniach strachu i niepewności w związku z potencjalnym zarażeniem się wirusem SARS-CoV-2, starosta bytowski, Leszek Waszkiewicz poznał wyniki swoich badań. Na całe szczęście próbka dała wynik negatywny.

W ostatnich dniach marca starosta bytowski, Leszek Waszkiewicz musiał zostać poddany kwarantannie. Wszystko za sprawą jego wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, gdzie przedstawiał sytuację szpitala powiatowego w zakresie pandemii. Okazało się, że marszałek województwa pomorskiego, Mieczysław Struk znalazł się wśród osób, które Ministerstwo Zdrowia wymieniło w komunikacie dotyczącym zarażonych koronawirusem. Wskutek tego konieczna była izolacja osób, które w większym bądź mniejszym stopniu mogły mieć z nim kontakt.

14-dniowa izolacja nie spowodowała jednak, że Waszkiewicz nie wykonuje swoich obowiązków. Wczoraj brał udział w w wideokonferencji z wojewodą pomorskim, a ponadto uczestniczył w pierwszym, zorganizowanym w sposób zdalny posiedzeniu zarządu powiatu, które poświęcone było udzieleniu pomocy finansowej dla Szpitala Powiatu Bytowskiego i zakupowi komputerów dla szkół.

Dziś w nocy starosta opublikował radosną wiadomość - próbka jego badania dotycząca obecność w jego ciele wirusa okazała się negatywna.

Nie ma chyba nic lepszego, niż zakończony dzień taką dobrą wiadomością. Wynik mojego testu na obecność koronawirusem wyszedł negatywnie, co oznacza, że jestem zdrowy i nie ma powodu do niepokoju. Dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie za życzenia zdrowia, wszystkie przejawy sympatii i dodawania otuchy w ostatnich dniach - napisał na swoim Facebooku starosta.

Dodatkowo Waszkiewicz życzył wszystkim, którzy czekają na swój wynik, równie dobrych wiadomości i wyraził nadzieję, że niebawem nasze życie wróci do normalności.

[POGODA]1585915106685[/POGODA]

[ALERT]1585915109113[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA