Zamknij
REKLAMA

777 osób z powiatu bytowskiego na kwarantannie. Gmina Lipnica rozdaje maseczki!

11.45, 07.02.2022 P.K.
Skomentuj
REKLAMA

W związku z otrzymaniem kolejnej transzy środków ochrony osobistej z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, Gmina Lipnica zaprasza mieszkańców po odbiór bezpłatnych maseczek medycznych. Maseczki można odebrać w Urzędzie Gminy Lipnica. Na jednego mieszkańca przypada pięć maseczek.

Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe w całym kraju. Nos i usta można zasłaniać tylko za pomocą maseczki. Chusty, przyłbice i szalki nie są dozwolone, ponieważ nie spełniają swojej podstawowej funkcji, czyli nie chronią przed wirusem. 

- W ciągu ostatniej doby w całym kraju odnotowano 21 980 przypadków zakażenia COVID-19, z czego 19 przypadków zostało stwierdzonych na terenie powiatu bytowskiego. Sytuacja w naszym regionie jest na razie stabilna, jednak aż 777 osób przebywa na kwarantannie - informują urzędnicy.

Przypomnijmy, że w styczniu bytowscy policjanci ujawnili 1 222 przypadki i nałożyli ponad 240 mandatów za niestosowanie się do obowiązku zakrywania ust i nosa maseczką.

[ZT]5867[/ZT]

CHCESZ WIĘCEJ INFORMACJI? CZYTAJ DARMOWE WIEŚCI Z POWIATU!

SKUTECZNA REKLAMA? TYLKO U NAS! Darmowa gazeta WIEŚCI Z POWIATU (nakład 30 000 szt.) + portale informacyjne (www.ibytow.pl www.miastko24.pl www.iszczecinek.pl ) + Gazeta Miastecka + GRATIS Spotted Bytów

tel. 513 313 112 e-mail: [email protected]

(P.K.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%