Zamknij
REKLAMA

KORONAWIRUS był, ale... się zmył. PANIKA niepotrzebna. Kolejne TESTY NEGATYWNE!

14:41, 04.06.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Koronawirusa jednak nie ma w miasteckim szpitalu. Kolejne testy wykonane pacjentce oddziału rehabilitacji i salowej z gminy Koczała dały wynik pozytywny. Zrobiono dwa i żaden nie potwierdził koronawirusa.

Osoba “zakażona” w Miastku ma dwa negatywne testy w Gdańsku. Dzisiaj wróciła cała i zdrowa do domu. Dlaczego Sanepid nie udziela takich informacji? - zapytała krewna pacjentki, u której kilkanaście dni temu potwierdzono koronawirusa.

W związku z takim rozwojem wydarzeń od wczoraj nie ma kwarantanny i nadzoru epidemiologicznego wobec osób, które miały kontakt z w/w kobietami, a przypomnijmy, że z powodu pierwszego testu pozytywnego u salowej w Koczale zamknięto m.in. przedszkole, ponieważ miała kontakt z pracownicą tej placówki. 

Obie panie były bezobjawowe. Testy były wykonywane w akredytowanym laboratorium. To, że kolejne dały wynik negatywny nie oznacza, że koronawirusa nie było. Badane mogły go mieć, ale z czasem mógł zniknąć. Druga możliwość to fakt, że testy mają 70 procent skuteczności - wyjaśnia Renata Kiempa, prezes Szpitala Miejskiego w Miastku.

Od piątku rehabilitacja w Szpitalu Miejskim w Miastku ponownie zaczyna działalność. Oficjalnie w powiecie bytowskim w tej chwili nie ma już osoby z koronawirusem. 

[ZT]2328[/ZT]

[ALERT]1591274598173[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

WyjątekWyjątek

2 0

I jakimś dziwnym trafem wrócił.
Wyjątkowo prymitywny tytuł informacji świadczy o wyjątkowo niskim poziomie piszącego. 12:07, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do autora artykułu:)Do autora artykułu:)

2 0

Panika, z zasady, jest niepotrzebna... 22:00, 06.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz