Zamknij
REKLAMA

Tygodniowy raport COVID-19 w powiecie - 161 nowych przypadków i 11 zgonów

12:07, 04.12.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W trakcie ostatniego tygodnia sanepid potwierdził 161 nowych przypadków COVID-19 w powiecie bytowskim. Niestety dotarły do nas także informacje o śmierci 11 mieszkańców naszego powiatu. Nie wiemy jednak, ile osób jest aktywnie chorych i ile wyzdrowiało - od zeszłego tygodnia Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny raportuje przypadki według ujednoliconego systemu elektronicznego na cały kraj - przez co dane powiatowe są znacznie okrojone.

W związku ze zmianą sposobu raportowaniu, również my, jako redakcja ibytow.pl postanowiliśmy zmienić format informowania Was o sytuacji epidemiologicznej w powiecie - od teraz w każdy piątek na naszej stronie będzie się pojawiał raport COVIDowy, wraz z porównaniem do poprzedniego tygodnia.

Wszystkie osoby z powiatu bytowskiego, które zmarły - zgodnie z informacjami sanepidu - miały choroby współistniejące. W skali województwo w ciągu ostatniego tygodnia wykryto 5987 nowych przypadków COVID-19. Osób zarażonych SARS-CoV-2 zmarło 214 osób, z czego 44 osoby nie miały żadnych chorób współistniejących - zmarłym typowo na COVID-19.

Od początku epidemii w skali kraju liczba zarażonych przekroczyła milion osób, a liczba zgonów zbliża się do 20 000 przypadków. 

[ZT]2992[/ZT]

WIEŚCI Z POWIATU - DARMOWA GAZETA - ZNAJDZIESZ JĄ W POBLISKIM SKLEPIE!

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA