Zamknij
REKLAMA

Minister Zdrowia ogłosił poluzowanie obostrzeń

13:12, 28.01.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

Minister Zdrowia Adam Niedzielski ogłosił dziś na konferencji plan obostrzeń na najbliższe dwa tygodnie. Część obostrzeń znika, ale zdecydowana większość z nami zostanie. Co się otworzy od 1 lutego?

Od poniedziałku ponownie zostaną otwarte centra i galerie handlowe w reżimie sanitarnym. Co ważne, w sklepach przestaną obowiązywać godziny dla seniorów. Otwarte zostaną także galerie sztuki i muzea. Jeśli chodzi o edukację - w dalszym ciągu stacjonarnie będą się uczyły tylko dzieci w klasach I-III w Szkołach Podstawowych. Pozostałe roczniki pozostają zatem na nauczaniu zdalnych. Niestety - poza tym, za wiele się nie zmieni.

- Reguły, które dotyczą zgromadzeń publicznych, imprez, i spotkań organizowanych w domach, restauracji, hoteli, stoków, infrastruktury sportowej i oczywiście sytuacji związanej z przekraczaniem granicy pozostają bez zmian - poinformował na konferencji Minister Zdrowia.

Niestety nie skorzystamy zatem stacjonarnie z usług restauracji czy kawiarni. Również kluby fitness nie otrzymały zgody na ponowne otwarcie. Miejmy nadzieję, że za kilka dni dowiemy się o kolejnych poluzowaniach od 15 lutego.

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI W DARMOWEJ GAZECIE WIEŚCI Z POWIATU - NAKŁAD 30 000 EGZ. REKLAMA - tel. 513 313 112

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%