Zamknij
REKLAMA

Wszystkie łóżka na oddziale covidowym w Bytowie zajęte. Wydzielono dodatkowe miejsca

14:00, 25.03.2021 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W związku z pandemią COVID-19 kilka miesięcy temu odział wewnętrzny szpitala bytowskiego został przekształcony w oddział covidowy. Tuż przed trzecią falą koronawirusa szpital dysponował 34 miejscami dla zarażonych wymagających hospitalizacji. W związku z zapełnieniem oddziału, dyrekcja w porozumieniu z wojewodą, wydzieliła 10 dodatkowych łóżek.

- Od wczoraj mamy wydzielone 10 dodatkowych łóżek dla chorych na COVID-19. Obecnie zajętych jest 34 z 44 wszystkich dostępnych łóżek covidowych. Miejsca te zostały wydzielone z oddziału ginekologiczno-położniczego. Porody oczywiście się nadal odbywają, oddział funkcjonuje normalnie - tłumaczy Ewa Czechowska, rzecznik Szpitala Powiatu Bytowskiego.

Rzecznik szpitala bytowskiego zapewniała, że na tę chwilę praca szpitala nie jest jeszcze w żaden sposób zaburzona. Dalsze wydzielanie dodatkowych łóżek dla chorych na COVID-19 będzie zależało od decyzji wojewody i dyrekcji szpitala.

[ZT]3736[/ZT]

Przypomnijmy, że w związku z wysoką zachorowalnością w ostatnich dniach, Minister Zdrowia podjął decyzję odnośnie nowych restrykcji. Od najbliższej soboty zostaną zamknięte m.in. przedszkola, wielkopowierzchniowe sklepy meblowe czy salony fryzjerskie.

[FOTORELACJA]100[/FOTORELACJA]

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KobietaKobieta

1 3

Czy oddział ginekologiczno-polozniczy wróci do poprzedniego miejsca?

Nie wyobrażam sobie rodzic obok kobiety która utraciła dziecko 16:59, 25.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OsaOsa

3 2

Jaka Ty *%#)!& jesteś.
06:55, 26.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%